Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Parduodu kompiuterį ...
ĮRANGOS IŠPARDAVIMAS...
Parduodu Suunto D9tx
dux sparnas sparkiai...
parduodu pakostiumi ...
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2199]
Idomu [752]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka


Nardyk 2
Paskutiniai prisijungę
bannyk 1 dieną
sausas 4 dienas
Korsaras 1 savaitę
Stixas 1 savaitę
supernial 2 savaites
Dalas 3 savaites
Garis 4 savaites
kinger 5 savaites
nierka 7 savaites
Audrius 8 savaites
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 941
Neaktyvūs nariai: 1174
Naujausias narys: Renatas

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas
Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Straipsniai: ŽUVYS: PASAULIO
RYKLIŲ PALYDOVAI
Didelį ryklį dažnai lydi ištisa armija palydovų, kurie surenka jo maisto liekanas. Ryklys, matyt, niekada neliečia tų bastūnų — lipčių ir locmanų, — nors šie, atrodo, visiškai nieko neatsilygina rykliui už savo asmens neliečiamybę.

Giant red mysid
Giant red mysid Giant red mysid auga apie 10 cm dydžio. Jo švytinti raudona spalva jam leidžia išgyventi. Jų spalva yra maskuojanti. Mysid gali atrodyti labia lengvas laistas dideliai žuviai, bet šis panašus į krevetę gyvūnas turi slaptą ginklą. Kai žuvis grąsina ją suvalgyti, jis išskiria akinanti šviesos pliupni ir tuo metu turi galimybę pasprukti.

Fragile pink sea urchin
Fragile pink sea urchin Urchin “vaikšto” plonais vamžio formos kojomis. Kai jis randa atliekas ar dumblių, jis panaudoja savo penkis dantis kad nugrandyti tuos dumblius ir įsidėti mažus dumblių gabaliukus į burną.

Filetail catshark
Filetail catshark Filetail catshark yra maži, kurių dydis yra 30-100 cm., su plokščiomis galvomis ir kaip katės pailgomis akimis. Jų dantys yra labia maži ir jie turi keletą eilių dantų viename žandikaulyje. Kai pašviečiama į Filetail catshark akis, jos žėri. Jų akys yra šviesai jautrūs ir sukurti medžiojimui beveik tamsoje. Catshark visada sėlina.

Fangtooth
Fangtooth Tangtooth turi didelius, aštrius dantis, tam kad pagautų auką. Kai plaukiojančios žuvys ar krevetės plaukioja arti, tangtooth atidaro savo didelią burną ir įtraukia auką į vidų.

Dinner plate jelly
Dinner plate jelly Šis jelly maitinasi lėtai plaukdami su savo ištiestais čiuptuvais. Kai gyviai atsitrenkia į čiuptuvus, geliančios ląstelės šauna ir priositvirtina prie aukos. Priklausomai nuo grobio dydžio, jis gali preikti iki dviejų valandų, kad perkelti grobį nuo čiuptuvų iki pilvo. Šios jelly yra labai aktyvios plaukikės. Jis gali plaukti 18 m per valandą greičiu.

Deep sea brittle star
Deep sea brittle star Brittle star gyvena ant bekojų gyvių dideliuose srityse, purvinuose vandenyno vagose. Įvairios rūšys brittle star maitinasi įvairiausiais būdais.

Deep sea anglerfish
Deep sea anglerfish Kai kuriose atnainose jūros velnio, patinai yra maži su paprastais bruožais ir jie gyvena kaip parazitai ant patelių. Taip yra dėl adaptacijos, norint išsaugoti energiją, leidžiant maitinti pateles. Patinai yra išvystę vienintelį tikslą: susirasti patelę ir pateikti spermą.

Crab
Crab

Common market squid
Common market squid Tūkstančiai kalmarų buriasi, plūsta į seklius vandenis, tokius kaip Monterey įlanka. Patelės tada padeda daug cilindriniu kapsuliu, kurią kiekvieną sudaro nuo 180 iki 300 kiaušinių. Po susiporavimo ir po cilindrinių kapsulių padėjimo suaugusieji miršta. Maži jauni kalmarai iš kiaušinėlių išeina per tris – penkias savaites. Niekas nežino kur jie po to dingsta, bet jie sugrįžta į tą pačią vietą kaip kalmarai.

Cold seep clam
Cold seep clam Monterey įlankos vietose, sulfidai įteka per užterštą vandenyno vagą. Moliuskai gyvendami purve, jie absorbuoja tuos toksinius chemikalus per savo apačią. Moliuskai tiekia sulfidus bakterijoms, gyvenančioms jų kūnuose. Tos bakterijos naudoja sulfidus maisto gamybai ir tai moliuską aprūpina maistinėmis medžiagomis.

Bristlemouths
Bristlemouths Bristlemuoth yra gerai užsimaskavęs. Kai giliosios jūros gyventojai žiūri aukštyn į vandenyno paviršių, jie mato kitus gyvius, esančius viršuje, kaip tamsias figūras. Bet apšvietus dvi eiles fosforų šio gyvio žemesnėje pusėje, taip ši giliavandenė jūros žuvis išvengia savo šešėlio kritimo grobuoniui esančiam žemiau ir taip jis gali išnykti.

Bloodybelly comb jelly
Bloodybelly comb jelly

Obuolinė plukė
Obuolinė plukė Obuolinė plukė yra blankiai rausva – tokios spalvos kaip pavasario gėlė. Plukė – kartais dar vadinama jūros gėle – yra senovinis gyvis. Ji turi tam tikrą nepakankamiumą tam tikrose galvose, bet ji turi ratą čiuptuvų apie savo burną, kurie pasidaro panašų į vamzdžio formos ertmę, kur maistas yra virškinamas.

Jūrų velnias (Caulophryne lot.)
Jūrų velnias (Caulophryne lot.) Jūros velnio švytintis jaukas traukia žuvis ir kitus giliosios jūros gyvius. Kai kuriems gyviams, jūros velnio šviesa – mirtinas masalas. Kitiems tai signalizuoja apie ilgai lauktą puotą. Kaip jūrų velnias apšviečia savo jauką? Tai nėra visiškai tikslu – specialios gaminančios šviesą bakterijos gyvena jo jauke.
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
N meetas 2013 geriausia jei būtų:

birželį
birželį
21% [4 Balsai]

liepą
liepą
47% [9 Balsai]

per viduriuką
per viduriuką
5% [1 Balsuoti]

nesvarbu, dalyvausiu bet kada
nesvarbu, dalyvausiu bet kada
21% [4 Balsai]

meetus reikia uždrausti.
meetus reikia uždrausti.
5% [1 Balsuoti]

Balsai: 19
Pradėtas: 15/05/2013 05:53
Baigtas: 17/05/2013 06:25

Apklausų archyvas
Šiandien Gimimo Diena
SVEIKINAME Arwen
SVEIKINAME Flay_er
SVEIKINAME gdu3ceqx2j0
SVEIKINAME ijerapituqat
SVEIKINAME omotemvo
SVEIKINAME Rtt