Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Isparduodu iranga
Finito la comedia
OMS BCD parduodama
aisparduotuve :)
Hurgada Kovo 11-18 d.
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2198]
Idomu [750]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka
Vezlys.JPG
Vezlys.JPG
Arūnė Safari 2005.07
Paskutiniai prisijungę
sausas02:10:20
darka04:19:05
bannyk11:35:42
donis18:52:15
zigis23:40:35
sigitas1976 2 dienas
divergytis 3 dienas
Vygantas 4 dienas
Korsaras 5 dienas
arvis 5 dienas
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 925
Neaktyvūs nariai: 257
Naujausias narys: daivamarkenviciute

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas

Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Temos peržiūra
Nardyk.lt - nardytojų klubas | NARDYMAS | Planuojami ir atlikti nėrimai, budžiai, išvykos.
Puslapis 80 iš 110 << < 77 78 79 80 81 82 83 > >>
Autorius RE: Kur planuojame nerti!!!
Trolis
Narys

Nario avataras

Vieta: Siauliai
Įstojęs: 26.09.06
Parašyta 29-04-2009 15:58
Bridvaišis Gegužės 1 d 11 00 pliažiukyje .... welcom kas norit ..

Adventure has no limits !
IANTD TCD TMX http://www.cavediving.lt Siųsti asmeninę žinutę
Dalas
Administratorius

Nario avataras

Vieta: Kaunas
Įstojęs: 24.10.05
Parašyta 29-04-2009 20:25
Sedziu atsiremes i seno azuolo kamiena.Pries mane plyti, ankstyva vasaros rytmeti, lengvu ruko sydu apsiklojes ezeras.Ramus jo pavirshius traukte traukia brist i ji,pasinert i jo slepingas gelmes.Rytas vaiskus,Saule tik tik ruosiasi pateket, ir pasiimt pas save debesuosna rasos laseli zvilganti tiesiai priesh mano veida.Ech…. pakilt jau metas , rengtis,krautis ant peciu naro reikmenis ir …… .. tikiuosi ten sutikti Ja…. … tureciau Ja sutikt …

Prisiruosiau,pasitikrinau oro atsargas , atsargiai , nedrumsdamas ezero rimties brendu gilyn ir gilyn kol pasineriu i jo valdas .Lenga kaip…. sklest vandens plotmeje , leistis vis glyn ir gilyn i vilojancia gelme.Zuvys tingiai traukiasi i salis, veziukas iskelia savo znyples, tarytm sveikintusi ankstyva ryta .
Traukia ta gelme, skardis , uz jo povandeninis klonis, audmenijos jau nesimato .Pasitikrinu gyli… 25 m . Nejau nesutiksiu ….. taip ir grysiu nesutikes, o taip tikejausi.Jau oro atsargos mazeja .. apsisuku gryzimui i kranta . Taip ,tai tas pats pazystamas malonus jausmas ,tai jis visuomet atsiranda pries Jos vizija ….. apsidairau ir savo prozektoriaus sviesoje pamatau Ja ….. traukia ,vilioja plaukt artyn ir artyn …. Dar arciau … jau matau aisku Jos silueta, parymusi ant seno medzio kamieno ezero dugne.Juodi zvilgantys plaukai,tos melynai zalsvos akys …… ir nuostabi sypsena … kerai …… tokie jie viliojantys … Labas Narka … ezeru valdove ….. stai mes ir vel susitikom…. Jos pasisveikinimo juokas , nuostabiai graziai skamba mano ausyse ir as nugrimstu i viziju pasauli ,viziju kurias sugeba sukurt paslaptingoji Narka ….
Geru,saugiu nuostabiu panerimu liniu per visas iseigines dienas mielieji !!!

Kiek yra nepadaryta,o kiek dar nusimato nepadaryti :O

www.youtube.com/user/DalasDedalas

www.narudarbai.lt
ddasdd www.narudarbai.lt Siųsti asmeninę žinutę
sodininkas
Narys

Nario avataras

Vieta: Vilnius
Įstojęs: 21.12.07
Parašyta 29-04-2009 21:05
o po to belieka pasakyti.. - sustok akimirka zavinga!!!!...
Ar tamsta nesudarete sutarties su demonu?
Juokauju zinoma..

Narų klubas - DiveLT www.dirdiver.lt
Laikykis atokiau nuo žmonių, kurie siekia sumenkinti tavo tikslus, svajones.
8 618 49751 RD sodininkas_ Siųsti asmeninę žinutę
Shrek
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 20.09.07
Parašyta 30-04-2009 03:40
Dalas parašė:
Sedziu atsiremes i seno azuolo kamiena.Pries mane plyti, ankstyva vasaros rytmeti, lengvu ruko sydu apsiklojes ezeras.Ramus jo pavirshius traukte traukia brist i ji,pasinert i jo slepingas gelmes.Rytas vaiskus,Saule tik tik ruosiasi pateket, ir pasiimt pas save debesuosna rasos laseli zvilganti tiesiai priesh mano veida.Ech…. pakilt jau metas , rengtis,krautis ant peciu naro reikmenis ir …… .. tikiuosi ten sutikti Ja…. … tureciau Ja sutikt …

Prisiruosiau,pasitikrinau oro atsargas , atsargiai , nedrumsdamas ezero rimties brendu gilyn ir gilyn kol pasineriu i jo valdas .Lenga kaip…. sklest vandens plotmeje , leistis vis glyn ir gilyn i vilojancia gelme.Zuvys tingiai traukiasi i salis, veziukas iskelia savo znyples, tarytm sveikintusi ankstyva ryta .
Traukia ta gelme, skardis , uz jo povandeninis klonis, audmenijos jau nesimato .Pasitikrinu gyli… 25 m . Nejau nesutiksiu ….. taip ir grysiu nesutikes, o taip tikejausi.Jau oro atsargos mazeja .. apsisuku gryzimui i kranta . Taip ,tai tas pats pazystamas malonus jausmas ,tai jis visuomet atsiranda pries Jos vizija ….. apsidairau ir savo prozektoriaus sviesoje pamatau Ja ….. traukia ,vilioja plaukt artyn ir artyn …. Dar arciau … jau matau aisku Jos silueta, parymusi ant seno medzio kamieno ezero dugne.Juodi zvilgantys plaukai,tos melynai zalsvos akys …… ir nuostabi sypsena … kerai …… tokie jie viliojantys … Labas Narka … ezeru valdove ….. stai mes ir vel susitikom…. Jos pasisveikinimo juokas , nuostabiai graziai skamba mano ausyse ir as nugrimstu i viziju pasauli ,viziju kurias sugeba sukurt paslaptingoji Narka ….

O sakei, kad ne ramantikas.

+37061841280 PADI RD Siųsti asmeninę žinutę
Egliukas
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 20.06.07
Parašyta 30-04-2009 05:20
nepazinociau Daliaus, galvociau azotke @
+37068711511 GUEFundamentals Siųsti asmeninę žinutę
ezerietis
Narys

Nario avataras

Vieta: Klaviskiu km.
Įstojęs: 28.11.08
Parašyta 30-04-2009 05:22
įspūdingai
868170638 Siųsti asmeninę žinutę
Undinele
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 08.11.07
Parašyta 30-04-2009 10:48
Shrek parašė:
Dalas parašė:

O sakei, kad ne romantikas.

Poetiška siela

8686 44 042 Siųsti asmeninę žinutę
balticdiver
Narys

Nario avataras

Vieta: Klaipėda - Palanga
Įstojęs: 11.06.08
Parašyta 30-04-2009 10:48
Gegužės 2-3 d. BalticdDiver nardymo klubas nardys Plateliuose, Oktopuso bazėje. Laukiame prisijungiant.

PADI MSDT, EFRIT
Ričardas
www.balticdiver.lt
+37061550548 PADI MSDT EFRIT balticdiver1 www.balticdiver.lt Siųsti asmeninę žinutę
Spyglys
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 15.05.08
Parašyta 18-05-2009 18:30
Jurga, kam tau budis? Uztrauktas juk preikyje

...jeigu kas...tai kaip nors...
865267307 AOWD-TDI NITROX spilius Siųsti asmeninę žinutę
Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 18-05-2009 18:33
Spyglys parašė:
Jurga, kam tau budis? Uztrauktas juk preikyje

Oi , prasideda PADI krachas .. Jauchiu oi jauchiu ... sole mio ...

Spyglys
Narys

Nario avataras

Parašyta 18-05-2009 18:49
Prasideda R_A sistemos pakilimas

Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 18-05-2009 18:51
R_A tai Ragai Antanui ?

Spyglys
Narys

Nario avataras

Parašyta 18-05-2009 18:54
aga kaip tu manai, kodel jo ant zeme spagauti negalima - saugosi

Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 18-05-2009 19:41
Jeigu į temą , tai planuojam trečiadienį į Bubių tvenkinį , kol matosi ties Raizgių buvusiu ežeru .. Gal pavyks sodybą užpiltą rasti ......

Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 18-05-2009 20:14
17-30 gal 18 val .. kazhkur bet galim ir pakoreguoti , jei ką ...

Redaguotas Trolis 18-05-2009 20:15
Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 18-05-2009 20:21
Nemanau , kad verta , treniruotę darysim , be to su matomumu gali būti visaip .... jei geras , tai pritaikysim dar kokią dieną ir be lenktynių ... Dirbk ramiai Jei matomumas OK , duosiu žinią , dar neaišku , ar liko kas tokio iš sodybos ar tik lentų krūva .... pernai nepavyko jos mums surast , ne spavasarį turėjom mažai laiko , paskui matomumo neliko visai ...

simona
Narys

Nario avataras

Vieta: Klaipeda-Vilnius
Įstojęs: 14.04.09
Parašyta 19-05-2009 00:26
Na, kadangi esu naujoke, tikiusoi man bus atleista uz klaidas ir is vienos temos persikeliu i sia, manau cia galima bus laisvai diskutuoti...
Buvo klausimas, kur tiksliai randuosi ir kokia mano patirtis nardyme... Na, siaip as visuomet esu Vln, taciau ilgaisiais savaitgaliais, svenciu ir atostogu meu Klaipedoje, visa liepa irgi ten nusimato...
O patirtis mano ta, kad uzaugau prie juros ir vanduo man ne svetimas, o technika ir nusimanymas joje man yra labai sunki tema... Nerusi su visa atributika taip pat nesu... Manau, man reikes pasipraktikjuoti ar kazkokios instukcijos... bet as labai gabi
+37062840351 black_rage Siųsti asmeninę žinutę
Aquaholic
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 08.01.06
Parašyta 19-05-2009 04:23
Trolis parašė:
Nemanau , kad verta , treniruotę darysim , be to su matomumu gali būti visaip .... jei geras , tai pritaikysim dar kokią dieną ir be lenktynių ... Dirbk ramiai Jei matomumas OK , duosiu žinią , dar neaišku , ar liko kas tokio iš sodybos ar tik lentų krūva .... pernai nepavyko jos mums surast , ne spavasarį turėjom mažai laiko , paskui matomumo neliko visai ...

Is tos sodybos tik keli akmenys belike....... greiciau sodybos vieta ten

Jeigu jūs esate nelaimingas, ar šiaip-prisidirbęs ir manote, kad dėl to gali būti kaltas jūsų horoskopas, mes mielai jums padėsime pasikeisti bet kokį ženklą į ŽUVŲ.
.
Pasirašo..........................................NARDYK.LT
bembis_2005 Siųsti asmeninę žinutę
Aquaholic
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 08.01.06
Parašyta 19-05-2009 04:28
simona parašė:
Na, kadangi esu naujoke, tikiusoi man bus atleista uz klaidas ir is vienos temos persikeliu i sia, manau cia galima bus laisvai diskutuoti...
Buvo klausimas, kur tiksliai randuosi ir kokia mano patirtis nardyme... Na, siaip as visuomet esu Vln, taciau ilgaisiais savaitgaliais, svenciu ir atostogu meu Klaipedoje, visa liepa irgi ten nusimato...
O patirtis mano ta, kad uzaugau prie juros ir vanduo man ne svetimas, o technika ir nusimanymas joje man yra labai sunki tema... Nerusi su visa atributika taip pat nesu... Manau, man reikes pasipraktikjuoti ar kazkokios instukcijos... bet as labai gabi

Saumuole simona,kad domies Tik va instrukciju tau gali ir neuztekti,pagalvok apie OWD kursus kuriuos ir gali praeiti Klaipedoje ar Vilniuje.Susipazinsi su iranga ir nardymo pagrindais ,taip tau bus lengviau ir saugiau pradet nardyma o ir sertifikata gausi kuris galios visame pasaulyje.

Jeigu jūs esate nelaimingas, ar šiaip-prisidirbęs ir manote, kad dėl to gali būti kaltas jūsų horoskopas, mes mielai jums padėsime pasikeisti bet kokį ženklą į ŽUVŲ.
.
Pasirašo..........................................NARDYK.LT
bembis_2005 Siųsti asmeninę žinutę
Autorius RE: Nardymas Geguzes 23-24 dienomis
giena32
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 18.05.09
Parašyta 19-05-2009 05:39
Sveiki,

Girdejau kad klubas organizuoja panerimus kiekviena savaitgali. Gal galetumet pakomentuoti kas planuojama 23-24 dienomis ?

Is anksto dekingas
867657342 Dive Leader giena32 Siųsti asmeninę žinutę
Puslapis 80 iš 110 << < 77 78 79 80 81 82 83 > >>
Peršokti į forumą:
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Tankas Gilužio ežere: