Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Nardymo įrangos IŠPA...
prožektorius
Balionai
Moteriška BCD Aqualu...
ĮRANGOS IŠPARDAVIMAS
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2199]
Idomu [751]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka

Alaušas 07.01.13
Paskutiniai prisijungę
bannyk02:23:24
Dlu04:00:11
stg44 2 dienas
nierka 2 dienas
donis 3 dienas
supernial 3 dienas
Vygantas 4 dienas
ege 5 dienas
mirka13 1 savaitę
darka 2 savaites
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 934
Neaktyvūs nariai: 210
Naujausias narys: keliauninkemilda

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas

Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Temos peržiūra
Nardyk.lt - nardytojų klubas | NARDYMAS | Planuojami ir atlikti nėrimai, budžiai, išvykos.
Puslapis 84 iš 147 << < 81 82 83 84 85 86 87 > >>
Autorius RE: Kur vakar (šiandien) nardei? Matomumas,temperatura,idomybes.
Andrius
Narys

Nario avataras

Vieta: Vilnius
Įstojęs: 03.09.06
Parašyta 26-10-2009 10:50
Gyvate>dujų tavo balione turi užtekti ne tik tau bet ir tavo badžiui jei tu mano badis ir neri su 12 l 200 bar balionu arba su "sparke"4+4 , o aš su 12+12- nėrimą planuosim pagal tavo turimų dujų kiekį įvertinant, kad esant situacijai "fakap" aš irgi jomis naudosiuos. Ane ?

Klubas DiveLT
www.DIRdiver.lt
+37069870141 GUE Tech 1 senaskareivis Siųsti asmeninę žinutę
Trolis
Narys

Nario avataras

Vieta: Siauliai
Įstojęs: 26.09.06
Parašyta 26-10-2009 12:32
Ishvada : Neturėk budžio - siurblio Nereikės didelės sparkės tampyti

Adventure has no limits !
Redaguotas Trolis 26-10-2009 12:47
IANTD TCD TMX http://www.cavediving.lt Siųsti asmeninę žinutę
Spyglys
Narys

Nario avataras

Vieta: Kaunas
Įstojęs: 15.05.08
Parašyta 26-10-2009 15:15
andriau, nesupratau as taves dabar - tai iseina taip, kad "teisinga" sparke tera 2x12 l ir butinai 200 bar ir dar be vazonu?
o mano 2x6 l ir 300 bar jau nebetinkama ir nesaugi? ora juk nepriklausomai ar tai sparke ar ne skaiciuoti reikia, taigi si argumenta is savo pasisakymu gali ismesti

...jeigu kas...tai kaip nors...
Redaguotas Spyglys 26-10-2009 15:16
865267307 AOWD-TDI NITROX spilius Siųsti asmeninę žinutę
Andrius
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 03.09.06
Parašyta 26-10-2009 16:02
Spyglys parašė:
andriau, nesupratau as taves dabar - tai iseina taip, kad "teisinga" sparke tera 2x12 l ir butinai 200 bar ir dar be vazonu?
o mano 2x6 l ir 300 bar jau nebetinkama ir nesaugi? ora juk nepriklausomai ar tai sparke ar ne skaiciuoti reikia, taigi si argumenta is savo pasisakymu gali ismesti

Spygly > aš niekur nesakiau kad teisinga tik 12+12 o visos kitos nesaugios taip kad nefantazuok pilnai sutinku, kad visada reikia skaičiuoti
Mano mintis buvo ta, kad planuoti panėrimą reikia pagal tą personažą, kuris turi mažiausias dujų atsargas, silpniausius įgūdžius ir t.t. be to visada reikia numatyti rezervą sau ir BADŽIUI ekstrinei situacijai, kurio dydis vėlgi priklauso nuo nėrimo profilio, jei aš planuoju panėrimą į 5 m jis bus vienoks jei į 30 - kitoks. Nėra labai gudru daryti panėrimus į pakankamai rimtus gylius remiantis tik savo labai mažu SCR ir neįvertinti badžio, bei SCR esant stresinei situacijai. Nežinau kaip man dar čia aiškiau išsireikšti.

Klubas DiveLT
www.DIRdiver.lt
Redaguotas Andrius 26-10-2009 16:04
+37069870141 GUE Tech 1 senaskareivis Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 10.01.08
Parašyta 26-10-2009 16:49
Andrius parašė:
Spyglys parašė:

Spygly > aš niekur nesakiau kad teisinga tik 12+12 o visos kitos nesaugios taip kad nefantazuok pilnai sutinku, kad visada reikia skaičiuoti
Mano mintis buvo ta, kad planuoti panėrimą reikia pagal tą personažą, kuris turi mažiausias dujų atsargas, silpniausius įgūdžius ir t.t. be to visada reikia numatyti rezervą sau ir BADŽIUI ekstrinei situacijai, kurio dydis vėlgi priklauso nuo nėrimo profilio, jei aš planuoju panėrimą į 5 m jis bus vienoks jei į 30 - kitoks. Nėra labai gudru daryti panėrimus į pakankamai rimtus gylius remiantis tik savo labai mažu SCR ir neįvertinti badžio, bei SCR esant stresinei situacijai. Nežinau kaip man dar čia aiškiau išsireikšti.

Andriau, na, jeigu jau planuojam panėrimą pagal silpniausią grandį, tai gal galima planuoti jį ne vien pagal didžiausio oro siurbiko poreikius, bet ir pagal mažiausią balioną... aš čia tik šiaip paklausiau bet man atrodo, kad toks planavimas būtų kompleksinis ir atsižvelgiantis į abiejų badžių (ir to, kuris orą sriaubti mėgsta, ir to, kuris tampyti sunkenybių nemėgsta) poreikius kažkodėl manau, kad tai būtų teisingiau, negu užkrauti gležnai mergytei sparkę 2x12 tik todėl, kad jos badis gausiai kvėpuoja...

na, bet čia mudviejų su Tavim viena iš amžinų temų diskusijoms, taigi, galėsime ją kada gyvai pratęsti

tegyvuoja sveikas protas!
+370 659 56107 AOWD Siųsti asmeninę žinutę
Egle
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 05.06.06
Parašyta 26-10-2009 17:07
Andrius parašė:
Gyvate>dujų tavo balione turi užtekti ne tik tau bet ir tavo badžiui jei tu mano badis ir neri su 12 l 200 bar balionu arba su "sparke"4+4 , o aš su 12+12- nėrimą planuosim pagal TAVO turimų dujų kiekį įvertinant, kad esant situacijai "fakap" aš irgi jomis naudosiuos. Ane ?

Gyvate parašė:
Andriau, na, jeigu jau planuojam panėrimą pagal silpniausią grandį, tai gal galima planuoti jį ne vien pagal didžiausio oro siurbiko poreikius, bet ir pagal mažiausią balioną... aš čia tik šiaip paklausiau

kame gincas? snekat abu apie ta pati - planuot nerimo profili pagal maziausias duju atsargas... ar as kreivai skaitau?

Narų klubas DiveLT
www.DIRdiver.lt
GUE Tech1 Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 26-10-2009 17:18
Egle parašė:
Andrius parašė:
Gyvate>dujų tavo balione turi užtekti ne tik tau bet ir tavo badžiui jei tu mano badis ir neri su 12 l 200 bar balionu arba su "sparke"4+4 , o aš su 12+12- nėrimą planuosim pagal TAVO turimų dujų kiekį įvertinant, kad esant situacijai "fakap" aš irgi jomis naudosiuos. Ane ?

Gyvate parašė:
Andriau, na, jeigu jau planuojam panėrimą pagal silpniausią grandį, tai gal galima planuoti jį ne vien pagal didžiausio oro siurbiko poreikius, bet ir pagal mažiausią balioną... aš čia tik šiaip paklausiau

kame gincas? snekat abu apie ta pati - planuot nerimo profili pagal maziausias duju atsargas... ar as kreivai skaitau?

tai va aš irgi nesuprantu, ko tas Andrius su manim vis ginčijasi ir kuo jam mano balionai neįtinka...

o jeigu rimtai, tai pramargalinau šitą jo pasisakymą. ir labai džiaugiuosi, kad nors kartą mudviejų nuomonės sutampa

krabaz
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 01.05.09
Parašyta 26-10-2009 19:59
na dabar as parasysiu faktinius ivykius. kai imu baliona-- tai imu atitinkama budzio balionui, bet cia dar nieko... neduos man meluoti Izas-- egipte ciulpiau Izo baliona kaip reikalas, nes (man atrodo jau rasiau) su volo poweriais pries sroves taip maliau lastais, ked....... o salia mergina plaukia su "avanti" na ir dar plaukia, o as vietoje stoviu ir mini lastais kaip reikia-- tai oro sanaudos irgi kitos-- tai vat aciu Izoldui, kad pamaitino oru gryztant--- taip. kad oro sanaudas reiktu skaiciuoti ne tik pagal baliona
Redaguotas krabaz 26-10-2009 20:08
8 605 09439 tikrasblogietis Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 26-10-2009 20:12
vat teko matyti kai du zmones neria--- pas viena 18 L. pas kita 6 L. na ir isneria su panasiu slegiu, .......... bet cia jau manau "susidainavimas" su badziu--
Redaguotas krabaz 26-10-2009 20:17
Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 27-10-2009 07:40
krabaz parašė:
vat teko matyti kai du zmones neria--- pas viena 18 L. pas kita 6 L. na ir isneria su panasiu slegiu, .......... bet cia jau manau "susidainavimas" su badziu--

Dainuok tu kaip nori , o kai sitaucija paslys kaip nors ir pas tą kur su 18 l balionas , tai budžio orą jis suris su visu kranu ... ir baigsis , tik apie tai buvo šneka .. atsarga ne tik sau , bo uzhknisot tik apie save galvodami ... laikas pagalvot ir apie budy , kada nors bent jau ..
Viskas chia bl bla bla negalioja nardantiems solo .

krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 27-10-2009 11:40
Na tai 11'tam Dievas dave ant filmavimo-- visai graziai pafilmuota- vaizdas nebegioja bala zino kur-- saunuolis-- tik to filmuko nerodyk medziotojams
P.S. kokie gyliai??? kaip supratau negiliai cia teskenotes.
Petrovic
Narys

Įstojęs: 13.12.08
Parašyta 29-10-2009 14:23
10-28 beveik naktinis solo-dyve Ignalinos Ilgyje Siais metais geriausias ten matomumas kuri maciau, 4m ir daugiau. (o gal cia Tado prozikas pramusa viska, kaip rengenu ) Saltinis kaip visad nerealus, sienos irgi, sienu urveliuose maciau 2 vegeles, miskely daug nauju guminiu zuviciu
Tempeatura visur iki 13m +9. Nors "is akies"sakyciau maziau..
Siųsti asmeninę žinutę
Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 31-10-2009 20:36
Bridvaishis, moliugai , zhvakes , kaukes ir dar ten belekas ivyko , atsimaudem Achiu Dalas uzh ideja..

sodininkas
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 21.12.07
Parašyta 31-10-2009 20:39
ideja internete senai maudos http://www.divebuddy.com/members/photos/pic_3476_25928sm.jpg

Narų klubas - DiveLT www.dirdiver.lt
Laikykis atokiau nuo žmonių, kurie siekia sumenkinti tavo tikslus, svajones.
8 618 49751 RD sodininkas_ Siųsti asmeninę žinutę
Trolis
Narys

Nario avataras

Parašyta 01-11-2009 06:11
Yra du skirtingi dalykai, ieškoti internete aba imti ir suorganizuoti ir dar geriau - sudalyvauti

sodininkas
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 21.12.07
Parašyta 01-11-2009 06:46
Sory Troli, nenorejau izeisti , aisku, kad teisingai, aisku, kad saunuoliai , as ir pats dalyvauti norejau, bet apklinkybes neleido

Narų klubas - DiveLT www.dirdiver.lt
Laikykis atokiau nuo žmonių, kurie siekia sumenkinti tavo tikslus, svajones.
8 618 49751 RD sodininkas_ Siųsti asmeninę žinutę
Petrovic
Narys

Parašyta 02-11-2009 14:47
11-02 Ignalinos Ilgis. Matomumas geras (> 4m ) iki 13 metru. Gyliau maziau metro. O gyliau 15 metru nezinau Temperatura +6, pavirsiui +7
Siųsti asmeninę žinutę
Undinele
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 08.11.07
Parašyta 03-11-2009 09:07
Petrovic parašė:
11-02 Ignalinos Ilgis. Matomumas geras (> 4m ) iki 13 metru. Gyliau maziau metro. O gyliau 15 metru nezinau Temperatura +6, pavirsiui +7

O giliau 15 metrų - blogas (tikrinom lapkričio 1): juodas dugnas, juoda sienelė ir visur aplinkui juodos "dulkės"
Na, bent jau galima po mišką "pasivaikščioti", lydekėles pagainioti, į valus įsipainioti
8686 44 042 Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 08-11-2009 15:32
netiesa, kad pingvinai Antarktidoje gyvena - vakar daugybę jų prie Hančios matėm siaubas, vien pažiūrėjus, kaip žmonės ruošiasi nerti su šlapiais kostiumais, mane nevalingas ir neteisingas drebulys krėsti pradėjo

pasinardėm smagiai. II aikštelėje panėrus nuo III nulipimo labai gražių vaizdų yra - miniatiūriniai slenksčiukai maždaug 40-45 m. gylyje ir nedidukės sienelės iškilinėjant link I nulipimo.

šiandien patikrinom Stanką - ežeriuką tarp Aukštadvario ir Trakų. matomumas - labai geras. bet daugiau gero - nieko. gylio radom cielus 8 metrus. dugnas - tobulas šviesus mėnulis, kur beplauksi. tik pakraščiais kažkokios fantasmagoriškos žolės auga... žodžiu, neigiamas rezultatas - irgi rezultatas beje, ežeriukas mažiukas, tai jau spėjo padoriai atšalti - kompiuteriai visą laiką stabiliai 4 laipsnius rodė...

Petrovic
Narys

Parašyta 08-11-2009 18:17
Siandien debiutinis nerimas Hanczoje! Truksta zodziu...
Pirmas nerimas is 3 aiksteles iki 39m. Nezinau, ar viska suradom ka galima buvo ten surast, bet ka pamatem pakako ir patiko nerealiai. (kupra suradom tai tikrai ) Antras nerimas is antros aiksteles iki 30m. Apie sieneles 15-25m ir nedydukes vegeles turbut visi zino, bet man vistiek norisi dar karta pasakyt
Dekui visiems, kas telefonu ir laiskais padejo surast visus privaziavimus, ir sutiktam Donatui antroje aiksteleje parodziusiam pirstu kur plaukt

p.s. ko gero del praplaukiusio burelio minetu pingvinu, is antros aiksteles plaukiant matomumas buvo kiek prastesnis
Siųsti asmeninę žinutę
Puslapis 84 iš 147 << < 81 82 83 84 85 86 87 > >>
Peršokti į forumą:
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Tankas Gilužio ežere: