Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Nardymo įrangos IŠPA...
prožektorius
Balionai
Moteriška BCD Aqualu...
ĮRANGOS IŠPARDAVIMAS
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2199]
Idomu [751]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka

Axelio foto albumas
Paskutiniai prisijungę
bannyk06:36:01
Dlu21:01:16
stg44 2 dienas
nierka 2 dienas
donis 3 dienas
supernial 4 dienas
Vygantas 5 dienas
ege 5 dienas
mirka13 1 savaitę
darka 2 savaites
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 934
Neaktyvūs nariai: 210
Naujausias narys: keliauninkemilda

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas

Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Temos peržiūra
Nardyk.lt - nardytojų klubas | NARDYMAS | Planuojami ir atlikti nėrimai, budžiai, išvykos.
Puslapis 86 iš 147 << < 83 84 85 86 87 88 89 > >>
Autorius RE: Kur vakar (šiandien) nardei? Matomumas,temperatura,idomybes.
sodininkas
Narys

Nario avataras

Vieta: Vilnius
Įstojęs: 21.12.07
Parašyta 23-11-2009 19:06
Petrovic parašė:
Siandien buvo istirtas Ignalinos Ilgis nuo pagrindines vietos i desine. Kas ten nera buves, tai paziureti tikrai yra i ka! Praktiskai iskarto, negyliai apie kokius 4-5m prasideda isversti didziuliai medziai (beje atsargiam reikia but). Biski uz ju, tiksliau tarp ju prasideda grazi baltos spalvos kupra, kuri tesiasi iki 12m (nuo kokiu 3m) Desiniau kupros (su tiksliais laipsniais man biski sunkoka ) 15-17m pasitaiko graziu balto molio daryniu, kaip didziuliu akmenu tokiu. griztant link kranto, atsiremsit ~12m gylyje i siena! Kaip veliau paaiskejo prasideda ji beveik iskart uz minetos kupros, ispradziu ne labai didele, bet toliau rimtesne ir tesiasi gan toli.
Zodziu jei nesat ten buve, nenusivilsit! Matomumas beje prastokas buvo... Ypac gyliau

pagarba tyrinetojam as pats esu daug kartu nusviles nagus ieskodamas graziu vieteliu... taigi pranesu apie savo patirti - nera ko nardyti Salduskio ezere

Narų klubas - DiveLT www.dirdiver.lt
Laikykis atokiau nuo žmonių, kurie siekia sumenkinti tavo tikslus, svajones.
Redaguotas sodininkas 23-11-2009 19:08
8 618 49751 RD sodininkas_ Siųsti asmeninę žinutę
dalija
Narys

Nario avataras

Vieta: Kedainiai
Įstojęs: 18.08.09
Parašyta 24-11-2009 08:56
Kaip Dalius jau pranešė, Vaišvydavos vandenys labai jau permainingi Lapkričio 16d. buvo labai skaidru ir aš su savo nors ir nedidele nardymo patirtimi geresnio matomumo nebuvau mačius apie 6-7 metrus buvo, žuveliokai didesni sukosi aplinkui, o vakar matomumas palyginus prastesnis, žuvytes mažesnes, bet nemažai jų ten , o vežiukus, kad ir du bet pirmą kartą sutikau juos povandeniu ir dar apžiūrėjau kokius vingiuotus ir keistus takelius jie ropodami dugnu palieka ( Ką jie bandė mums pasakyti ir aš nesupratau , gal krabaz tai išaiškines pats savo įsteigtą prizą pasiimtu, "Auksinio snorklerio" konkurse sudalyvavęs ir ką kalba vėžiai mums papasakojęs ) . O dugnas ten labai įdomus, kalnai kalneliai, įdaubos žolės visokiausios ir dumblių ornamentai vietomis dugne labai gražūs, o kai kur primena pelėsinį sūrį . ( o gal aš tiesiog alkana buvau ) . Nardyti su sausu pradedančiąjam ten išbandymų metas . Gylis keičiasi tik spėk reguliuoti . Antlūpis labai geras dalykas vakar supratau . Ir dar atlikau eksperimentą kuris mano manymų labai pasiteisino , vietoj 5 išmierom didesnių kedų, kurie nuolat atsiriša ir šiaip jau nepatogūs labai, nusipirkau "Northern diver" batus kurie kaip ir su šlapiu nardyti pritaikyti, bet ir prie sauso su neoprenine kojine puikiausiai tinka . Siūlyčiau pabandyti visiems kas vargsta su kedais, didžiulis palengvėjimas .
Daliui padėka didžiausia už kantrybę ir žinias bei mokymus .
AOWD Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 01.05.09
Parašyta 24-11-2009 21:30
Petrovic parašė:
Siandien buvo istirtas Ignalinos Ilgis nuo pagrindines vietos i desine. Kas ten nera buves, tai paziureti tikrai yra i ka! Praktiskai iskarto, negyliai apie kokius 4-5m prasideda isversti didziuliai medziai (beje atsargiam reikia but). Biski uz ju, tiksliau tarp ju prasideda grazi baltos spalvos kupra, kuri tesiasi iki 12m (nuo kokiu 3m) Desiniau kupros (su tiksliais laipsniais man biski sunkoka ) 15-17m pasitaiko graziu balto molio daryniu, kaip didziuliu akmenu tokiu. griztant link kranto, atsiremsit ~12m gylyje i siena! Kaip veliau paaiskejo prasideda ji beveik iskart uz minetos kupros, ispradziu ne labai didele, bet toliau rimtesne ir tesiasi gan toli.
Zodziu jei nesat ten buve, nenusivilsit! Matomumas beje prastokas buvo... Ypac gyliau

Sodininkas-- treniruokis , kad ir savo ezeriuke (basinui piz..) o siaip tai skanus tavo brendis, manau mano arbata irgi buvo nesalta. "meetas"
8 605 09439 tikrasblogietis Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 26-11-2009 08:10
to Dalija: Tie veziukai su Tavimi tiesiog pasisveikinti norejo ir paklausti ar viskas , bet kadangi pas juos tik znypliukes tai jie sio zenklo negali parodyti. Veziagyviai labai draugiski ir komunikabilus gyvuneliai- prasome su jais irgi buti draugiskais.
P.S. negaliu as snorkelio konkurse dalyvauti-- neturiu literaturiniu sugebejimu ir siaip neetiska butu.
Dalas
Administratorius

Nario avataras

Vieta: Kaunas
Įstojęs: 24.10.05
Parašyta 26-11-2009 16:59
Aciu Krabazai uz vertejavima Siandien, tik prasvitus, vel krovemes manatkes ir i... Bridvaisi.Oras nelepino. Bet nugalejo pasiryzimas negaut pandeminio kiauliagrypio, nerem Labai magejo paziuret kaip laikosi moliugeliai Jie savo vietoje ,tik labai suminksteje, ko gero jie persiltas yra +4C vanduo ir aklina tamsa
Daug veziuku ivairiuose gyliuose,vegelyciu matem. Iki 24m matomumas galejo but apie 8m, o jau giliau prasideda ,,pienas'' Veziukai shykart nieko nerode - pakale
Po nerimo ragavom Aquaholiko atveztos sernienos su juoda rugine duona
Aciu Troliui uz oro sushelpima Jau geriau keli geri draugai ,nei shimtas pinigu

Kiek yra nepadaryta,o kiek dar nusimato nepadaryti :O

www.youtube.com/user/DalasDedalas

www.narudarbai.lt
ddasdd www.narudarbai.lt Siųsti asmeninę žinutę
Shrek
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 20.09.07
Parašyta 26-11-2009 20:27
Aciu Troliui uz oro sushelpima Jau geriau keli geri draugai ,nei shimtas pinigu
O dar geriau vienas draugas, kuris duotu iskart miliona

+37061841280 PADI RD Siųsti asmeninę žinutę
Trolis
Narys

Nario avataras

Vieta: Siauliai
Įstojęs: 26.09.06
Parašyta 27-11-2009 06:21
Ir pendeli .. kad prie gero nepriprastų ...

Adventure has no limits !
IANTD TCD TMX http://www.cavediving.lt Siųsti asmeninę žinutę
Dalas
Administratorius

Nario avataras

Parašyta 27-11-2009 06:43
Shrekuti,kam Tau pinigai,Tu gi neturi fantazijos

www.narudarbai.lt
Undinele
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 08.11.07
Parašyta 27-11-2009 09:17
Dalas parašė:
Shrekuti,kam Tau pinigai,Tu gi neturi fantazijos

Mano Šrekutis fantazijos neturi???
O jeigu ir neturi, tai aš tikrai rasčiau, kur pinigus pritaikyti, tik duokit
8686 44 042 Siųsti asmeninę žinutę
Audrius
Narys

Įstojęs: 27.07.07
Parašyta 29-11-2009 13:12
Vakar Hancza. Nėrėm priešingam krante. Matomumas 6-8 m, temperatūra 4-6'C.
868788107 AOWD Siųsti asmeninę žinutę
Undinele
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 08.11.07
Parašyta 30-11-2009 10:46
O mes su Šreku rudens sezoną Vencave uždarinėjom, prie "linksmųjų kalnelių" Matomumas - gal iki 7 metrų, tik geru nelabai pavadintum, nes matosi tarsi gana toli, bet neryškiai, kaip pro rūką. Migla apgaubti kalneliai ir daubos, aplinkui - didžiuliai ešerių būriai, žydri vėžiukai žnyplėmis mums mojo, o daugiau lygtai nieko ypatingo.
Bet vis tiek nardymas yra nardymas
Redaguotas Undinele 30-11-2009 10:48
8686 44 042 Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 10.01.08
Parašyta 30-11-2009 10:52
šeštadienį kartu su DiveLt kolektyvu aplankėme naujai atrastas Asvejos sieneles. labai gražu. kažkuo primena Hančią daugiau info - Andriaus filmuke

o Hančią vėl lankėme sekmadienį patyrinėjome atkarpą tarp II ir III nusileidimų prie vandens iš II aikštelės. ten irgi yra, ką apžiūrėti. 40 m. gylyje - labai gražūs slenksčiukai, kylant aukščiau - akmenukai su vėgėliukais (kurie buvo ne itin draugiški - nesileido į rankas paimami, nors glostomi murkė ), o pakilus dar aukščiau - sienelė. ji man pasirodė besanti mažoji visiems žinomos sienelės sesutė - viskas labai panašiai, tik mastelis mažesnis yra ir tarpeklis, ir medis nuvirtęs, ir viskas labai panašu, tik kelis kartus sumažinta

tegyvuoja sveikas protas!
+370 659 56107 AOWD Siųsti asmeninę žinutę
Dalas
Administratorius

Nario avataras

Parašyta 30-11-2009 13:23
Labai grazus tas medis nuvirtes turetu but, jei jau jis 40tyje m

www.narudarbai.lt
Rytis_A
Narys

Nario avataras

Vieta: pats nežinau
Įstojęs: 04.10.06
Parašyta 30-11-2009 13:33
Dalas parašė:
Labai grazus tas medis nuvirtes turetu but, jei jau jis 40tyje m

Tas medis apie 25- 32m. Panašiai kaip ir prie "pagrindinės" sienelės, tik gerokai plonesnis ir trumpesnis

Nebūna nepatogių barokamerų....
869956207 Adv. bublemaker rytis_a. Siųsti asmeninę žinutę
dalija
Narys

Nario avataras

Parašyta 30-11-2009 20:14
Tiesiog papuikintas rudens sezono uždarymas . Pirmas nėrimas sekmadienį, Ilgio ežere , Ignalinos rajone, prie kažkokio magiško grožio turinčių juodųjų ir baltojo šaltinių, tiek daug kartų žiūrėjau filmukus apie juos, buvo gražu, bet pačiai paplaukioti aplink į juos žiūrėti iš arti neapsakomas malonumas . Ten dar yra kažkokis idomios uolienos , reiks būtinai sugrįžti įdėmiau apžiūrėti . Oro sąlygos nelepino, lijo, po vandeniu +5, matomumas apie 5-6 metrus. Bet kuo toliau tuo geriau..... Naktinis Zarasų rajone, Vencave. Pirmas mano naktinis nėrimas nesitikėjau, kad bus taip ramu ir gražu.Stoviniuoja apsnūdę žuvytės, ešeriukai ir lydekaitės, tingūs vėžiukai ropoja arba snūduriuoja tarp žolių pasakiška ramybė , atrodo, kad net burbuliukai sukelia per didelį triukšmą ir trikdo
ežero gyventojų ramybę . Matomumas sakyčiau geras apie 8-10 metrų. Temperatūra tokia pat +5 kaip beje ir Alauše( Utenos rajonas), kur nėrėme šiandien matomumas nerealus, galvojau, kad taip buna tik Egipte apie 20 metrų . Neriant mus palydėjo gulbės, jau graži pradžia
Mano pasiekimas 25 metrai gylio ,beto prabuvom 55 minutes kai tokia temperatūra manau daug . O ir pažiūrėti ten yra į ką, vežiukų nemažai, o tarp jų pirmą kartą pamačiau ryškiai žydrą . Priplaukėm "virtuvėlę" kurioje tvarkingai išrikiuoti puodai, bliūdai, kadangi buvom sotus nepasinaudojom ten nieko tik pažiūrėjom . Toliau radome lūdinčią vienišą paskendusią
valtį.... Povandeninį medžių sodelį.... o labai pavargus ir turint pakankamai oro galima net ant lovelės ten prigulti, bet nebuvom pavargę taigi nuplaukėm apžiūrėti akmenų kurie gražiai apaugę kriauklytėm, įvairių formų ir dydžių išsirikiavę jau netoli kranto
Laaaaaaaaaaaabai didelis dėkui Daliui, jo dėka tiek visko pamačiau, pirmas toks gilus nėrimas, pirmas naktinis, pirmas nėrimas esant tokiam puikiam matomumui ir tiek naujų žinių bei patirties. Žinau, kad dar mokytis ir mokytis bet, tai ne vien mokslai ir nardymo praktika, bet ir didžiulis malonumas ir labai ilgam išliksiantys įspūdžiai .
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 30-11-2009 20:53
Sveikinu Dalija isbandzius Aukstaitijos ezeriukus-- Vencavas mano megstamiausias- ten visada ramybe ir garantuotas matomumas. O su firemaniuku mes kokiu graziu akmenu kruvele ten radome ir koki nuostabu medi.
P.S. nuo kurios vietos nerete Vencave???
dalija
Narys

Nario avataras

Parašyta 01-12-2009 05:39
Dekui krabaz, pas jus ten laaaaaaaabai gražu, tokios ežeringos apylinkės, naram vienas malonumas ir po vandeniu ir virš . Aš dar negaliu pasakyti koks ežeras man patinka labiausiai, dar reikia labai daug jų apžiūrėti . Bet kolkas man patiko visur .
O dėl vietos nuo kur nėrėm čia jau Dalius pasakys, aš nemokėsiu paaiškinti .
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 01-12-2009 07:56
dalija parašė:
Dekui krabaz, pas jus ten laaaaaaaabai gražu, tokios ežeringos apylinkės, naram vienas malonumas ir po vandeniu ir virš . Aš dar negaliu pasakyti koks ežeras man patinka labiausiai, dar reikia labai daug jų apžiūrėti . Bet kolkas man patiko visur .

ten dar aplankykite Antalieptes marias, yra graziu vietu. http://www.maps.lt/map/query.aspx?action=showobject&objID=simple%24x118400118197195f
paplaukus pasroviui (ten upes Sventosios vaga) yra dar vieno seno tilto poliai.

Cia pirmojo tilto poliai http://www.youtube.com/user/justovideo#p/a/u/2/lnRKM5EYeNw filmuko autorius ir buddys- Hermetic'as
Gyvate
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 10.01.08
Parašyta 01-12-2009 14:34
o mes šiandien jau žiemos sezoną atidaryti spėjome aplankėme Tauragną. toks su charakteriu ežeras. senas, rimtas... tikras ežerų tėvas... matomumas iki 15 metrų apie 5 metrus, giliau - kiek prožektorius traukia. ypatingais vaizdais pasidžiaugti negaliu, bet smagu buvo pirmą kartą Tauragne panerti ir jo aurą pajusti manau, kad ten dar grįšim - planas yra

p.s. informacija kolektyvui, savaitgalio panėrimus planuojančiam - iš patikimų šaltinių sužinota, kad matomumas Lakajuose nuo nardyko gimtadienio nepagerėjęs, t.y. labai nekoks.

tegyvuoja sveikas protas!
+370 659 56107 AOWD Siųsti asmeninę žinutę
Dalas
Administratorius

Nario avataras

Parašyta 01-12-2009 17:09
krabaz parašė:
dalija parašė:

ten dar aplankykite Antalieptes marias, yra graziu vietu. http://www.maps.lt/map/query.aspx?action=showobject&objID=simple%24x118400118197195f
paplaukus pasroviui (ten upes Sventosios vaga) yra dar vieno seno tilto poliai.

Cia pirmojo tilto poliai http://www.youtube.com/user/justovideo#p/a/u/2/lnRKM5EYeNw filmuko autorius ir buddys- Hermetic'as

Nereme Vencave is rytines puses

Jeee, tose apylinkese norint viska aplankyt ir 50 nerimu nepakaktu Krabazai ,patyrinekit Ciciri, ten 14m gylyje yra neblogas objektas zavejimuisi .O Antalieptes marios visos puikios ,ish bet kur neriant , jeigu yra matomumas

www.narudarbai.lt
Puslapis 86 iš 147 << < 83 84 85 86 87 88 89 > >>
Peršokti į forumą:
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Tankas Gilužio ežere: