Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Idomu
kaliningradas
Pirkčiau 10 l 300 ba...
ĮRANGOS IŠPARDAVIMAS...
Mainau infliatoriaus...
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2198]
Idomu [749]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka
.
.
07.06.19 Lėktuvo radybos Alauše
Paskutiniai prisijungę
donis00:28:55
tautietis01:36:21
bannyk09:37:44
Vismantas14:12:10
sausas16:20:00
mirka1317:23:04
megakarolis 1 dieną
Crypt_Rider 2 dienas
aqua 2 dienas
zigis 2 dienas
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 924
Neaktyvūs nariai: 3
Naujausias narys: namiokas

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas

Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Temos peržiūra
Nardyk.lt - nardytojų klubas | NARDYMAS | Planuojami ir atlikti nėrimai, budžiai, išvykos.
Puslapis 87 iš 147 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Autorius RE: Kur vakar (šiandien) nardei? Matomumas,temperatura,idomybes.
krabaz
Narys

Nario avataras

Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.05.09
Parašyta 01-12-2009 17:27
na suintrigavai Daliau cia su Cyciriu- ten neneriau su scuba, bet dabar teks pabandyti.

P.S. koks 50 Daliau, dar vieno nulio truksta
Redaguotas krabaz 01-12-2009 17:31
8 605 09439 tikrasblogietis Siųsti asmeninę žinutę
Audrius
Narys

Vieta: Kaunas
Įstojęs: 27.07.07
Parašyta 06-12-2009 15:01
Šiandien nutarėm patikrinti B.Lakajų matomumą. Kaip sakė Gyvatė, jis tikrai nekoks. Gal todėl ir neradome kanjonų
868788107 AOWD Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 10.01.08
Parašyta 07-12-2009 14:24
pasinardėm truputėlį paskutiniu metu bet apie viską iš eilės...

ketvirtadienis. narų naktis Draseikiuose. neišdildomą įspūdį paliko "pingvinukai" su šlapiais kostiumais neriantys būtų smagu, jeigu jie pasidalintų savo potyriais o po vandeniu sutikau labai draugišką sprindžio dydžio lydekiuką, kuris leidosi kaip katinas kutenamas maniau - negyvai užglostysiu

penktadienis. VIII fortas. nusprendžiau ten įlysti, kad savomis akimis pamatyčiau ir savo nuomonę susidaryčau. nepamačiau ten nieko nei mirtinai pavojingo, nei labai įspūdingo. gražiausia vieta ten man buvo raudonų plytų sienos gabalas... mano nuomone (visiškai asmenine ir į absoliutų neklystamumą tikrai nepretenduojančia ) ten geriau nenardyti turint problemų su plūdrumu (nebent norima pasitreniruoti rasti išėjimą absoliutaus nematomumo sąlygomis kas manęs tikrai nežavėtų...), beigi nežinant, kur lendi. man ten gerai jaustis labai padėjo prieš nėrimą pravestas bryfingas - nupieštas forto vidaus planelis, su paaiškinimais, kas kur yra, kur ko tikėtis, kur išėjimai ir t.t. žodžiu, buvau, pamačiau, nuomonę susidariau, dar kartą kol kas nenoriu

šeštadienis. Pilaitė. šalta, matomumas prastas. bet mistika garantuota. maždaug 17 metrų gylyje plaukioja balkšvas rūkelis, pro kurį beveik nieko nematyt. tačiau pakilus virš jo patenki lyg į pasaką... mistiškas nežemiškas kraštovaizdis - kalnai kylantys iš sūkuriuojančių baltų upių... nugi myliu aš tą ežeriuką ir nenusibosta jis man. nes kiekvieną kartą vis naujai jis pasirodo...

sekmadienis... Baltijos jūra... nedidelės bangos... ir klaiki srovė paviršiuje... įšokau iš laivo į vandenį. įsikabinau į badį, kad manęs nenuneštų. o toliau prasidėjo grynas kultūrizmas įsikabinau į virvę ir rankomis tempiu ja save prieš srovę link laivo priekio. o tas priekis - taip tooooooliiiiiii... besivilkdama iškvėpavau keliasdešimt barų... pagaliau pasiekta inkaro virvė. pakibau. laukiu kitų narų. nusprendžiau išsitraukti kvėpuoklį iš nasrų. gurkšnis... kitas... durna tai buvo idėja! kvėpuoklis skubiai keliauja atgal į nasrus. kabom ant virvės blaškomi bangų lyg (atsiprašau) triusikai vėjyje pagaliau susirinko visi. duodama komanda keliauti inkaro virve žemyn. keliauju... aplink vien vanduo ir kolegos narai kažkur giliau, bei virš manęs. truputį nejauku ko tai darosi... dar giliau... ir... pamatau kanjonus įspūdingos 3-4 metrų aukščio sienos vertikaliai besileidžiančios į dugną. to nupasakoti neįmanoma. tai reikia pamatyti... faktas, kad Baltijos kanjonai tikrai yra viena iš gražiausių mano Lietuvos vandenyse matytų vietų. gaila, kad taip greitai reikia į viršų kilti... iškylam. palei virvę (laimei, šį kartą pasroviui) plaukiam iki laivagalio. blin... nugi kaip į tą laivą įsiropšti... ačiū ačiū už pagalbą... aš jau laive... klūpau ant kelių. ir nebandykit niekas prie manęs lysti! man čia labai patogu! niekur iš čia nejudėsiu!!! ir atstokit nuo manęs, nes įkąsiu!!!!!!!!!! jūs gi nežinot, kad neturiu jėgų netgi tam, kad žabtus pražiočiau o šiandien iš lovos vos išlipau... raumenis skauda... netgi tuos, apie kurių egzistavimą dar visai neseniai net žalio supratimo neturėjau... gera treniruotė buvo... bet verta to. vėl noriu į kanjonus... *
truputis statistikos: vandens temperatūra - 7 laipsniai, matomumas - apie 5 metrus **

tiesa, vieno panėrimo metu apturėjome labai linksmą atrakciją - "aprenk kolegą, kuris pakostiumį namuose pamiršo" rezultatas buvo labai egzotiškas ir erotiškas vaizdelis - apatinės kelnės iki pusės blauzdų po džinsais, du megztiniai, kurių vienas tesiekė iki bambos ir pan. bet kolega panėrė, o ir nesušalo mirtinai

* su sąlyga, kad nebus bangų ir srovės, oras bus vasariškas, o matomumas - pasakiškas
** su sąlyga, kad prieš tave ką tik nepraplaukė krūva "begemotukų"

tegyvuoja sveikas protas!
+370 659 56107 AOWD Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 07-12-2009 18:22
Raimundas parašė:
Vienuolis parašė:
Oi Gyvate, tu teta, ir protinga, ir sukta
Fortas jai, mat nepatinka, nes pavoju ten nestinga
Begemotai, vel jai baisus,
Lietuvoj tokie neveisias.
Visa kita nuostabu
Nardyt Baltijoj - puiku.
P.S. repetuoju eilerastukus ekspromtu - (Kaledu Seneliu busiu ))

Kažkodėl nė kiek neabejojau, kad po šio vaizdingo ir informatyvaus gyvatės posto seks vienuolis su savo spam'u . Trūksta dar vieno kito kolegos .

Del kolegos tai tikriausiai mane Turejai galvoje. Taigi ta proga ir pasisakysiu.
Gyvate, o kur snorkelis buvo kai uz virves sportavai pries srove??? butum ne taip uzdususi ir oro sutaupiusi. JUROJE snorkelis BUTINAS (jis ir siaip butinas).
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 07-12-2009 18:37
krabaz parašė:
Gyvate, o kur snorkelis buvo kai uz virves sportavai pries srove??? butum ne taip uzdususi ir oro sutaupiusi. JUROJE snorkelis BUTINAS (jis ir siaip butinas).

kiek žinau, oras balione skirtas tam, kad juo kvėpuotum, o ne jį taupytum ir kiek pamenu, kvėpuodamas per vamzdelį žmogus uždūsta daug greičiau, beigi vandens lengviau prisisrebia... bent jau mano vargana patirtis taip sako... nuo tada vamzdelį naudoju tik tiesiogiai pagal jo paskirtį (kurią atspindi ir jo pavadinimas) - snorkelindama

p.s. o beje, gal galėtum paaiškinti durnai būtybei, kodėl tas snorkelis taip jau BŪTINAS? matyt, būsiu neatidžiai tą dalį perskaičiusi, kai vadovėlį studijavau... tik, prašau, atskiroje temoje.

Redaguotas Gyvate 07-12-2009 19:18
izas
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 13.10.06
Parašyta 07-12-2009 19:43
[/quote] o tas priekis - taip tooooooliiiiiii... besivilkdama iškvėpavau keliasdešimt barų... pagaliau pasiekta inkaro virvė. pakibau. laukiu kitų narų. nusprendžiau išsitraukti kvėpuoklį iš nasrų. gurkšnis... kitas... durna tai buvo idėja! kvėpuoklis skubiai keliauja atgal į nasrus. kabom ant virvės blaškomi bangų lyg (atsiprašau) triusikai vėjyje........
p.s. o beje, gal galėtum paaiškinti durnai būtybei, kodėl tas snorkelis taip jau BŪTINAS? matyt, būsiu neatidžiai tą dalį perskaičiusi, kai vadovėlį studijavau... tik, prašau, atskiroje temoje.[/quote]

> Gyvate
Manau, kad savo aprasyme pati ir atsakei i savo klausima- kam reikalingas snorkelis. Zinoma jis gali buti ir nereikalingas, bet nenumatytam atvejui, isbuciuosi ji pasiekus kranta ar deni

PADI
Redaguotas izas 07-12-2009 19:46
+37065755756 MSDT Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 07-12-2009 19:43
Prasome isspresti PADI OWD knygoje esanti testa NR. 8. o prie jo viskas ir parasyta. Kam trukdo, kam ne, bet taip yra. Sitas taisykles kvailiai tikriausiai sugalvojo. O ir vamzdeliu ivairiu buna. jei yra norinciu, galiu atsiusti visa OWD pdf formate.

P.S. gal instruktoriai ka nors pakomentuos kokioje nors skiltyje.

oi-- matau jau pakomentavo Izas
Redaguotas krabaz 07-12-2009 19:45
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 07-12-2009 20:05
SSI OWD: spauskite cituoti ir perskaitysite.

h8;l9;l7;l6;l3;nk9;l6;k4;k2;l5;l0;k m0;lm1;k3;l2;l0; k4; k6;k2;l1;k4;l0;l5;k5;k
h2;l6;m0; l5;kl9;l2;l6;l3;nl2;l6; l7;ll0;m5;l0;l5; l7;l6;m5;kl4;m1;, l7;l3;k2;k4;k2;n3; l9; k2;l2;k4;k2;l3;k2;l5;k5;l6;l4;, l4;m l0;l9;l7;l6;l3;nk9;m1;kl4; m0;lm1;k3;l2;m1;:
i8;lm1;k3;l2;k2; l7;l6;l4;l6;k5;k2;km0; l9;n1;l2;l6;l5;l6;l4;l0;m0;n k4;l6;k9;k6;m1;m3; k4; k3;k2;l3;l3;l6;l5;k, l7;l6;l2;k2; l4;m l7;l3;k2;k4;k2;kl4; l7;l6; l7;l6;k4;klm3;l5;l6;l9;m0;l0;.
i7; kk l7;l6;l4;l6;m7;nn2; m1;k6;l6;k3;l5;l6; k6;l6;k3;l0;lk2;m0;nl9;n3; l6;m0; l4;kl9;m0;k2; k4;m3;l6;k6;k2; k4; k4;l6;k6;m1; k6;l6; l4;kl9;m0;k2; l7;l6;k5;lm1;k8;kl5;l0;n3; l0; l6;m0; l4;kl9;m0;k2; k4;l9;l7;l3;mm0;l0;n3; k6;l6; l4;kl9;m0;k2; k4;mm3;l6;k6;k2; l0;k9; k4;l6;k6;m.
h8; k4; m0;l6; k8;k k4;lkl4;n3;, l7;l3;k2;k4;k2;n3; l7;l6; l7;l6;k4;klm3;l5;l6;l9;m0;l0; k4; m1;l9;l3;l6;k4;l0;n3;m3; k3;l6;l3;nm6;l0;m3; k4;l6;l3;l5; l0;l3;l0; l9;l0;l3;nl5;l6;k5;l6; l7;ll0;k3;l6;n3;, l5;kl2;l6;m0;l6;lmk k6;k2;l1;k4;klm l7;lkk6;l7;l6;m5;l0;m0;k2;n2;m0; l0;l9;l7;l6;l3;nk9;l6;k4;k2;m0;n lkk5;m1;l3;n3;m0;l6;l, m0;k2;l2; l2;k2;l2; k4; m0;lm1;k3;l2;m1; l4;l6;k8;km0; l7;l6;l7;k2;l9;m0;n k4;l6;k6;k2;.
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 07-12-2009 21:52
yra snorkelis be voztuvu, yra su voztuvais ties vamzdelio "alkune", yra snorkelis su voztuvu virsuje (jeigu uzlieja banga arba paneri, kad vanduo apsemia snorkelio virsu, tai sitas voztuvas uzsidaro ir nepatenka vandens- zinoma ir oro), o dar teko matyti ir su visais voztuvais-- tais kur prie "alkunes" ir virsutiniu. Dar yra snorkeliai su lankscia gofruota zarna (cia tiems kam nepatogu) ir yra su tiesiog vamzdeliu. Visi siuolaikiniai vamzdeliai turi toki gaubta, kad vanduo taip lengvai neibegtu i snorkeli.

P.S. Gyvate- naudojuosi paprastu technisub vamzdeliu be jokiu navarotu tik su apatiniais voztuvais ir viskas puiku, jei noretum mielai paskolinsiu navarotna vamzdeli (nenaudojama) su visais imanomais voztuvais ir gofra. Galesi pasitikrinti ar patogu ar ne.

Cia as labai draugiskai ir nuosirdziai.
Redaguotas krabaz 07-12-2009 21:55
vydulis
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 08-12-2009 07:43
Plateliu ezeras sekmadieni.. garsusis krantas 8-10 metru, kryzius 10-12 metru, prie poliu latviai nere sake apie 20 metru matomumas se tau ir egiptas

Anksčiau gamta baugino žmogų, o dabar žmogus baugina gamtą. (Ž.Y.Kusto)
+37068787123 TDI ER Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 08-12-2009 07:53
ačiū visiems už patarimus, pasiūlymus, beigi pagraudenimus, bet aš gi gražiai prašiau neteršti šitos temos, o naują užvesti...

Dalas
Administratorius

Nario avataras

Įstojęs: 24.10.05
Parašyta 09-12-2009 04:47
Gyvate parašė:
pasinardėm truputėlį paskutiniu metu bet apie viską iš eilės...

ketvirtadienis. narų naktis Draseikiuose. neišdildomą įspūdį paliko "pingvinukai" su šlapiais kostiumais neriantys būtų smagu, jeigu jie pasidalintų savo potyriais o po vandeniu sutikau labai draugišką sprindžio dydžio lydekiuką, kuris leidosi kaip katinas kutenamas maniau - negyvai užglostysiu

penktadienis. VIII fortas. nusprendžiau ten įlysti, kad savomis akimis pamatyčiau ir savo nuomonę susidaryčau. nepamačiau ten nieko nei mirtinai pavojingo, nei labai įspūdingo. gražiausia vieta ten man buvo raudonų plytų sienos gabalas... mano nuomone (visiškai asmenine ir į absoliutų neklystamumą tikrai nepretenduojančia ) ten geriau nenardyti turint problemų su plūdrumu (nebent norima pasitreniruoti rasti išėjimą absoliutaus nematomumo sąlygomis kas manęs tikrai nežavėtų...), beigi nežinant, kur lendi. man ten gerai jaustis labai padėjo prieš nėrimą pravestas bryfingas - nupieštas forto vidaus planelis, su paaiškinimais, kas kur yra, kur ko tikėtis, kur išėjimai ir t.t. žodžiu, buvau, pamačiau, nuomonę susidariau, dar kartą kol kas nenoriu

šeštadienis. Pilaitė. šalta, matomumas prastas. bet mistika garantuota. maždaug 17 metrų gylyje plaukioja balkšvas rūkelis, pro kurį beveik nieko nematyt. tačiau pakilus virš jo patenki lyg į pasaką... mistiškas nežemiškas kraštovaizdis - kalnai kylantys iš sūkuriuojančių baltų upių... nugi myliu aš tą ežeriuką ir nenusibosta jis man. nes kiekvieną kartą vis naujai jis pasirodo...

sekmadienis... Baltijos jūra... nedidelės bangos... ir klaiki srovė paviršiuje... įšokau iš laivo į vandenį. įsikabinau į badį, kad manęs nenuneštų. o toliau prasidėjo grynas kultūrizmas įsikabinau į virvę ir rankomis tempiu ja save prieš srovę link laivo priekio. o tas priekis - taip tooooooliiiiiii... besivilkdama iškvėpavau keliasdešimt barų... pagaliau pasiekta inkaro virvė. pakibau. laukiu kitų narų. nusprendžiau išsitraukti kvėpuoklį iš nasrų. gurkšnis... kitas... durna tai buvo idėja! kvėpuoklis skubiai keliauja atgal į nasrus. kabom ant virvės blaškomi bangų lyg (atsiprašau) triusikai vėjyje pagaliau susirinko visi. duodama komanda keliauti inkaro virve žemyn. keliauju... aplink vien vanduo ir kolegos narai kažkur giliau, bei virš manęs. truputį nejauku ko tai darosi... dar giliau... ir... pamatau kanjonus įspūdingos 3-4 metrų aukščio sienos vertikaliai besileidžiančios į dugną. to nupasakoti neįmanoma. tai reikia pamatyti... faktas, kad Baltijos kanjonai tikrai yra viena iš gražiausių mano Lietuvos vandenyse matytų vietų. gaila, kad taip greitai reikia į viršų kilti... iškylam. palei virvę (laimei, šį kartą pasroviui) plaukiam iki laivagalio. blin... nugi kaip į tą laivą įsiropšti... ačiū ačiū už pagalbą... aš jau laive... klūpau ant kelių. ir nebandykit niekas prie manęs lysti! man čia labai patogu! niekur iš čia nejudėsiu!!! ir atstokit nuo manęs, nes įkąsiu!!!!!!!!!! jūs gi nežinot, kad neturiu jėgų netgi tam, kad žabtus pražiočiau o šiandien iš lovos vos išlipau... raumenis skauda... netgi tuos, apie kurių egzistavimą dar visai neseniai net žalio supratimo neturėjau... gera treniruotė buvo... bet verta to. vėl noriu į kanjonus... *
truputis statistikos: vandens temperatūra - 7 laipsniai, matomumas - apie 5 metrus **

tiesa, vieno panėrimo metu apturėjome labai linksmą atrakciją - "aprenk kolegą, kuris pakostiumį namuose pamiršo" rezultatas buvo labai egzotiškas ir erotiškas vaizdelis - apatinės kelnės iki pusės blauzdų po džinsais, du megztiniai, kurių vienas tesiekė iki bambos ir pan. bet kolega panėrė, o ir nesušalo mirtinai

* su sąlyga, kad nebus bangų ir srovės, oras bus vasariškas, o matomumas - pasakiškas
** su sąlyga, kad prieš tave ką tik nepraplaukė krūva "begemotukų"

siaip ir aplamai uz rasinuka duodu +10 Krabazai, ar dar turi pazadetaja nugarele ???

Kiek yra nepadaryta,o kiek dar nusimato nepadaryti :O

www.youtube.com/user/DalasDedalas

www.narudarbai.lt
ddasdd www.narudarbai.lt Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 09-12-2009 12:56
laukiam Kaledu- vertinsim rasinelius- kas pazadeta tas bus

Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 09-12-2009 16:47
Dalas parašė:
siaip ir aplamai uz rasinuka duodu +10 Krabazai, ar dar turi pazadetaja nugarele ???

ačiū, Daliau

krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 09-12-2009 20:02
siap tai pagalvojau,kad Gyvatei nugarele gal ir tiktu, bet vat tesiant tema "Auksinis Snorkelis" manau pats tas prizas siurprizas uz si rasineli ir tiktu P.S. su ipareigojimais.
, kad bus su SNORKELIU bent jau juroje, jeigu kazkas netiki kaip jis reikalingas, galite uzvesti tema- manau bus pasisakanciu su savom istorijom.
Redaguotas krabaz 09-12-2009 20:08
Dalas
Administratorius

Nario avataras

Įstojęs: 24.10.05
Parašyta 09-12-2009 20:46
krabaz parašė:
siap tai pagalvojau,kad Gyvatei nugarele gal ir tiktu, bet vat tesiant tema "Auksinis Snorkelis" manau pats tas prizas siurprizas uz si rasineli ir tiktu P.S. su ipareigojimais.
, kad bus su SNORKELIU bent jau juroje, jeigu kazkas netiki kaip jis reikalingas, galite uzvesti tema- manau bus pasisakanciu su savom istorijom.

Na va ... P.S. ... P.M. MMM EEE.... BEEE

Del snorkelio ... jis laabai reikalingas . Tik kazkaip man asmenishkai ne karto neprireike ir per nemenka bangavima tik trugde Shtai ir visa mano istroija

Kiek yra nepadaryta,o kiek dar nusimato nepadaryti :O

www.youtube.com/user/DalasDedalas

www.narudarbai.lt
ddasdd www.narudarbai.lt Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 09-12-2009 21:54
Dalas parašė:
krabaz parašė:

Na va ... P.S. ... P.M. MMM EEE.... BEEE

Del snorkelio ... jis laabai reikalingas . Tik kazkaip man asmenishkai ne karto neprireike ir per nemenka bangavima tik trugde Shtai ir visa mano istroija

tai, kad Daliau tu ir biskiuka " " kito stoto ir siaip as manau, kad etviuose vandenyse kur gali buti sroves ir bangavimas, tai siaip ar tai reiketu tureti Snorkeli: jis tiek labai nemaisu, kiek gali buti naudingas. ( gal su budziu deco neatstovesit jei vienas su, kitas be-- kalbu apie oro issiurbima plaukiant pavirsiuje))-- tai vat cia daug visko galima primodeliuoti.
Redaguotas krabaz 09-12-2009 21:57
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 10-12-2009 14:35
Viktoras parašė:
siandien fortas, kaip visada tamsus ir saltas, dar su slapianke isvis fainai snorkelio neturejau

Cave divinge snorkelis sudaro daugiau problemu negu galima jo nauda. Skirkime paprastus dalykus............
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 10-12-2009 22:14
Nu Viktorai--- as vonioje 3,45 min pragulejau. visu pirma issiaiskinam kas yra nerimas atviruose vandenyse (su kai kuriom salygom), kas yra Cave, o kas yra Cavern divingas. P.S. su vamzdeliu, kad prenere, nereiskia,kad didvyris- ir nekartokim to, nes man tikrai namalonu skaityti kai supranti kad kazkam ATA.

P.P.S turiu pazystama kuris is 4 auksto issoka be jokiu "strachovkiu" nu tai cia skonio reikalas.
Redaguotas krabaz 10-12-2009 22:27
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 11-12-2009 19:02
kad noriu, ir kad nersiu tai jau zinau, tai vat tokioje vietoje snorkelis ir nera reikalingas, nes kaip ir prasmes nera. Cia vis mes apie ta grazu Gyvates uznerima-- palikim ja ramybeje, nemiegos zmogus per musu pletkus.
Puslapis 87 iš 147 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Peršokti į forumą:
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Tankas Gilužio ežere: