Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Perku išleidimo vožtuvą
Idomu
kaliningradas
Pirkčiau 10 l 300 ba...
ĮRANGOS IŠPARDAVIMAS...
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2198]
Idomu [749]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka
Andrius ir Egle 07.05.07
Andrius ir Egle 07.05.07
Andriaus & Egliuko foto albumas
Paskutiniai prisijungę
donis06:29:49
nierka11:55:41
sausas19:38:40
bannyk19:44:28
Korsaras19:50:02
megakarolis 2 dienas
tautietis 4 dienas
Vismantas 4 dienas
mirka13 5 dienas
Crypt_Rider 6 dienas
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 924
Neaktyvūs nariai: 4
Naujausias narys: namiokas

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas

Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Temos peržiūra
Nardyk.lt - nardytojų klubas | NARDYMAS | Planuojami ir atlikti nėrimai, budžiai, išvykos.
Puslapis 88 iš 147 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
Autorius RE: Kur vakar (šiandien) nardei? Matomumas,temperatura,idomybes.
Trolis
Narys

Nario avataras

Vieta: Siauliai
Įstojęs: 26.09.06
Parašyta 12-12-2009 19:07
Šiandien Baltijos jūra , temperatūra paviršiuje +7 , apchioje net +8 Matomumas apie 10 m , W24 pasirodė viskame savo gražume Srovės nebuvo visai , bangų taip pat . Ačiū kartu keliavusiai kompnijai Ir kapitonui Gigui ..

Testinau Hollis F1 ... super , man jie tinka pirmyn- atgal , flateriu .. belekaip ir patogiai , puiki atspara ... lengvas judėjimas ...

Adventure has no limits !
Redaguotas Trolis 12-12-2009 19:19
IANTD TCD TMX http://www.cavediving.lt Siųsti asmeninę žinutę
Evaldas
Narys

Vieta: Utena-Kaunas-Klaipėda
Įstojęs: 05.06.08
Parašyta 13-12-2009 11:32
Siandien su Povilu.S nardeme Alause, Matomumas l.geras (+-8m) vandens temperatura irgi komfortiska +4
860031983 Rescue Diver evaldas.b1 Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 10.01.08
Parašyta 13-12-2009 16:33
savaitgalio pasinardymai, arba gelmių baubo beieškant

šeštadienis. Hančia. II aikštelė, III nusileidimas prie vandens. nusprendėme patyrinėti, ką rasime, jeigu nusileidę pasuksime dešiniau. šito dugno gabaliuko dar nebuvome tyrinėję. pasirodo, ir ten grožio esama tik jis visas mažomis porcijomis išdėstytas. vienur - slenksčiukai, kitur - akmenukai ir vėgėliukai tik va tas grožis prasideda nuo 30 metrų ir giliau. nusileidome iki 40 m su trupučiu. šiandienai užteks...

sekmadienis. Hančia. II aišktelė, III nusileidimas. pilna mašinų. gerai, kad diedukas, kuris auksinukus renka, mus jau pažįsta parodo vietelę, kur dar įmanoma mašiniuką pastatyti. kažkokia technarių diena šiandien prie Hančios daugybė lenkų su "groznomis" sparkėmis ir steidžais (kai kurie - net keliais). vienam iš jų pagelbsčiu - iškrapštau nuo reguliatoriaus pabėgusį ir baliono krane pasislėpusį oringiuką ir grąžinu jį į jo vietą. įdomus pokalbis vyksta... jis - lenkiškai, aš - angliškai svarbiausia, kad susišnekėjome
"ginkluojamės", ruošiamės. kad įliptume į vandenį, praspardome jame gulinčius steidžus užsidedu lastus. kaukę. lengvas nerimukas kažkur krūtinės lastoje kirba... išleidinėjame orą iš sparnų. po vandeniu apžiūrime vienas kitą, ar kur nors kokių įtartinų burbuliukų nesimato. nea... nesimato... apima ramybė ir susikaupimas. kaip ir visada galvą po vandeniu pakišus... leidžiamės... praplaukiam lentelę, ant kurios neseniai buvo dvi rodyklės: į 6 ir į 60 metrų. dabar užrašų nebesimato...
leidžiamės. įprastinė rutina: prapučiu nosytę, pripučiu oro į kombinezoną, pripučiu jo į sparną, prapučiu nosytę ir t.t.
30 metrų. aha, artėja laikas, kai reikės pasikeisti reguliatorių - pereiti nuo sparkutės mišinio prie steidžo. pradedu atsukinėti steidžo kraną. kad nebūtų, kaip aną kartą buvo...
35 metrai. rankoje laikau steidžo reguliatorių. giliai įkvepiu. išsitraukiu tą, kurį turiu burnoje. skubiai kišu į ją steidžinį. su triukšmu iškvepiu, išpūsdama jame esantį vandenį. va dėl to vandens ir nemėgstu šito proceso... kvėpuoju... viskas tvarkoj... kur tas prakeiktas karabinas, prie kurio reikia pagrindinį reguliatorių prikabinti??? taigi buvo kažkur čia dar visai neseniai!!! na, kurgi jis?.. pagaliau... kažkur prikabinau... tik va ar rasiu kur, kai vėl jo prireiks?.. hms... turėsiu rasti... žvilgt į kompiuterį... 40 metrų...
45 metrai. uoj... kokia maža žuvytė... bet koookios dyyyydelės jos aaaaakys... atstok, piktoji azotke!!! tavęs čia būt negali - aš juk traimiksą vartoju! mums - ne pakeliui! taip taip, aš dabar plauksiu tiesiai, o tu gali rinktis, kaip tau patogiau, - į kairę, arba į dešinę (arba kaip sakė vienas žmogus, arba į Žiegždrius, arba ... pyyyp...). na, tu mane supratai... malonu buvo susitikti. viso gero.
50 metrų. artėjame link suplanuoto maksimalaus gylio - 60 metrų. hms... 60 metrų... o tai yra kiek? na, tarkime pastato aukštais skaičiuojant, kad kažkokį suprantamą orientyrą turėt? beje, o vienas pastato aukštas - tai kiek metrų? reiks namo grįžus tiksliai išmatuoti... na, bet tarkime, 2,5 m. taigi, 60 dalinta iš 2,5... pala pala... 50 iš 2,5 turėtų būti 20... plius dar 4... viso - 24... puiku, smegeninė dar veikia o beje, 24 aukštai, tai čia kiek??? Haneris? savivaldybės pastatas? žalio supratimo neturiu... kai grįšiu į Vilnių, reiks skaičiuot įvairių pastatų aukštus...
58,8 metro. ką??? sukamės??? kaip tai sukamės??? taigi sakėme, kad iki 60 leisimės... na gerai jau gerai... sukuosi...
kur tas mano badis lekia??? alia mina, lyg velnias dūšią pasigavęs... o gal jis gelmių baubą pamatė?.. blin, tai kaip aš jį pražiopsojau?.. ei... palauk... aš vos paskui tave spėju!..
vėl 45 metrai. vuo... vėgėliukas... gal tau nugarytę pakasyti?.. o gal nosiuką pakutenti?.. o į rankas paimamas leisiesi?.. ne?.. nu ne, tai ne. nesiginčysiu. juo labiau, kad ir ginčytis sudėtinga būtų...
vėl 35 metrai. laikas vėl keisti reguliatorių. laimei, aš jį randu!!! keisdama kvėpuoklius žabtuose akių nenuleidžiu nuo miniatiūrinio nerealaus grožio slenksčiuko... iš apačios jis toooks žavingas...
kylam...
nedaug metrų brrrrrr... šalta! atiduokite man mano rankas!! man jų reikia!!! hms... beveik visai jų nejaučiu... bet tikiuosi, kad jos dar yra... norisi nusiimti pirštines, kad tuo įsitikinčiau... bet... kažkodėl įtariu, jog durna tai mintis...
viskas! atsistovėjome... kylame iš vandens... išsilaisviname iš lastų. lėtai (bo kitaip neišeina) ropščiamės kalniuku link mašinos...
toks jausmas, lyg aikštelėje uraganas būtų prasiautęs iš dideliausio kiekio lenkų mašinų likusi tik viena... o, ir lietuviai kolegos atvažiavo aplinkui laksto Ogis o Mukas pasistojęs ant vairuotojo sėdynės mėgina letenėlėmis pragremžti langą jo suplotas pasipiktinęs snukelis rėkte rėkia: "laisvę šunims!" pagaliau ir jis iš mašinos išvaduotas puolu abu šunėkus niurkyti o badis skubina mane atsegioti visus įrangos karabinus beigi reguliatorius išsukti, kol jie mirtinai neprišalo... aha... pasirodo, vasara jau tikrai baigėsi...

tegyvuoja sveikas protas!
Redaguotas Gyvate 13-12-2009 18:01
+370 659 56107 AOWD Siųsti asmeninę žinutę
waiduoklis
Narys

Nario avataras

Vieta: Kaunas
Įstojęs: 27.05.09
Parašyta 13-12-2009 18:54
Gyvate parašė:
savaitgalio pasinardymai, arba gelmių baubo beieškant

Grazu, labai grazu.Man pradeda patikti Gyvates rasineliai , taip ir toliau .

Nepriklausau jokiai partijai, jokiam klubui/bureliui ir jokiai religinei bendruomenei.
+370  612  95204 TDI DP vaidas_bce Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.05.09
Parašyta 13-12-2009 19:05
na kad ir ne auksinio snorkelio temoje parasyta, bet vertinam...... cia tik betruksta komikso sitam rasineliui.
P.S. vienas aukstas dazniausiai skaiciuojamas kaip 3.00 metrai, komercines patalpos dazniausiai buna aukstesnes del tam tikru inzineriniu sprendimu ir irengimu ir t.t. taigi 60 metru gylis atitiktu 20 aukstu nama. Paziurek i 19 aukstu nama su lifto budele ant stogo ir suprasi i koki gyli nusileidai.
8 605 09439 tikrasblogietis Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 14-12-2009 08:48
prisiminiau filmuka kai Smauglys (irgi gyvate), prase ji ismatuoti- tai papugomis matavo, na o nuo siol reiks pradeti gyli matuoti gyvatemis.
Tai reiskia, kad mano paskutinis nerimas buvo 1/3 gyvates.
Gyvate -neuzpyk
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 14-12-2009 17:35
antigripinė relaksacija

sėdžiu mašinoje. tyliai sėdžiu.............. ramiai.......... nieko neliečiu........... žiūriu............. kažkur.............. į priekį............. svarbiausia galvos nejudinti. ir į kiekvieną vairuojančio badžio pasakytą žodį sureaguoti: "šššššššš... tyliau..."
aha. supratot teisingai. užšvenčiau vakar. truputį. visai truputį. tik truputį per daug
sako, naitroksas padeda. gal.......
vienas Vaišvydavos kraštas leduku užsitraukęs. tik vienas. gražu... duobės... krato... o visai be reikalo...
aaaaaa... atvažiavom? gerai.
deduosi įrangą... kažin, kas sugalvojo, kad norint karabinus ir sagteles susitvarkyti, reikia galvą žemyn palenkti?.. nepatinka man tai. labai nepatinka...
šliaužiu į vandenį... kažkokia biskutuką dehitratavusi aš šiandien. vos vos išsunkiu lašelį seilių kaukei apspjaudyti...
aaaaaaa... taip taip, neriam... aš jau neriu...
brrrrrrrrrrrr... o vanduo, pasirodo, ir šlapias, ir dar šaltas. ir po kapišonu teka. brrrrr...
tik neskubam... tik niekur neskubam... va taip taip... lėtaiiiiiiiiiii... ramiaiiiiiiiiiiiiiii...
ką ten badis rodo?.. aaa... po ta išgrauža ešeriokas gyvena... nugi gražu...
o matomumo tai aš geresnio tikėjausi... vandenukas toks balsvokas... bet gera... šviesu... skaidru... negilu... pats tas šiandienai...
kalniukas... pakalnė... kalniukas... pakalnė... koma..............
badis intensyviai į žoles rodo. aišku... ten lydeka turėtų būti. kur ji?.. dairausi... vis dar dairausi... aaaaaa... matau... labai gražus lydekius lėtai plaukia... šaunuolis... kominė gyvatė lėtai plaukia paskui jį... ir taip kelias minutes. gerai. gana.
prieš nosį - krantas... kylam. lėtai lėtai...

o vis tik geras buvo panėrimas toks relaksacinis. ir antigripinis

Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 14-12-2009 17:38
Vienuolis parašė:
Gyvate,
respect uz puiku, issamu, atraktyvu, pazintini rasini,dar didesnis respect uz puiku nerima. O kas tas buddy's tavo buvo - povandeniniu baubu kolekcionierius ?

mano badis buvo Rytis. ir sakė, tikrai gelmių baubą matė anas vienu pirštu į manometro rodyklę įsikirtęs buvo, o kita letena už kojos griebti taikėsi

dalija
Narys

Nario avataras

Vieta: Kedainiai
Įstojęs: 18.08.09
Parašyta 14-12-2009 19:03
13 diena prietaringiems skamba grėsmingai, bet mums ne . Nėrėme 13 diena Ilgyje noredami dar karteli aplankyti šaltinius . Ir aplankėme, matomumas 6-8 metrai leido juos pamatyti jau iš tolo . Jie kunkuliuoja ir skleidžia paslaptingus garsus ir pats žiūrėjimas į juos užburia, tai visgi neeilinis vaizdas ir jausmas, o jei dar vaizduote laki . Šį karteli pamačiau tai ko nebuvau mačius iki šiol galingi medžiai suvirte į ežerą , jų šaknys sudaro paslaptingus raizginius, galingi kamienai ir šakos hmmm, taip ir maga sukti ratus aplink dar ir dar . ( o gal čia 13 dienos poveikis? ). 14 diena Alaušas, įsimylėjau tą ežerą, ten tokie geri nėrimai ir matomumas superinis . Jis ir vėl mus pasitiko svetingai, palepino puikiu apie 20 metrų matomumu ir gražiais vaizdeliais Vėgelių urveliai, ungurių guoliai , gražu............ šeimininkų nesutikome, bet ir patys urvai gražūs. O vėžiai buvo karingai nusiteikę, mosavo žnyplėmis, piktinosi ir labai jau juokingai lakstė atbulinę pavarą įsijungę . Bet man kaip naujokei nardymo pasaulyje didžiausią įspūdį paliko ledukas virš galvos saugu, nes jis dar visai plonas, bet kaip gražiai pasiskleidžia burbulai iš apačios ant ledo, kaip smagu pamatyti ledą iš apačios, nauji atradimai taip džiugina . Temperatūra vandens +3, +4 nedaug, bet šilčiau nei lauke . na ka gi atidarytas žiemos sezonas, jau norisi ir rimto leduko, taip smalsu koks gi jausmas po juo, kai galva ar ranka jo nebepramuši .
Dalui didelis dėkui už tuos naujus potyrius ir už tai, kad visi tie pirmieji žingsniai įamžinti filmukuose .
AOWD Siųsti asmeninę žinutę
Egle
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 05.06.06
Parašyta 14-12-2009 19:56
saunuoles merginos! nepaisant salcio jos arba neria arba neria

Narų klubas DiveLT
www.DIRdiver.lt
GUE Tech1 Siųsti asmeninę žinutę
krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 15-12-2009 09:39
Jooo-- mergaitem didelis Respectas-- ziurekit ir ivertinkit situacija, bet kai Dalius salia manau ramiau ir psichologiskai. O jus cia ziuriu per puse lietuvos pralekiat- saunuoliai
Dalas
Administratorius

Nario avataras

Įstojęs: 24.10.05
Parašyta 15-12-2009 09:42
Patylesiu- bijau moderatoriu
http://www.youtube.com/watch?v=6uIrOErlXjM

Kiek yra nepadaryta,o kiek dar nusimato nepadaryti :O

www.youtube.com/user/DalasDedalas

www.narudarbai.lt
ddasdd www.narudarbai.lt Siųsti asmeninę žinutę
dalija
Narys

Nario avataras

Vieta: Kedainiai
Įstojęs: 18.08.09
Parašyta 15-12-2009 20:22
Eglute, aš tai smalsi naujoke, vietoj kiaulių gripo nardymu užsikrėtus, kai kas pranašauja, jog po kelių meteliu prasirgsiu ir nurimsiu, mane tai neramina, nes visai nenoriu pasveikti bet............. pažiūrėjus į Tave ir Gyvatę, manau jog yra ir nepagydomų atveju, kas mane džiugina .
To Krabaz na mes kolkas intensyviai tyrinėjame Alaušą ir Ilgį, dar Vencavo ežeriuką ir Bridvaišio, bet juk dar viskas prieš akis ir taip, Tu teisus kai Dalius šalia ramu labai ir saugu net po ledu .
AOWD Siųsti asmeninę žinutę
Ruciukas
Narys

Įstojęs: 09.12.08
Parašyta 19-12-2009 15:55
Saunuole Dalija. Baltai jums su Dalu pavyzdziu
CMAS* ruciukas1 Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 01-01-2010 14:29
2010-ųjų nardymo sezoną skelbiu atidarytą!!!

vakar ir šios paros pradžioje švenčiau labai saikingai. suprantu, sunkoka tuo patikėti, bet tai - tikra tiesa
šįryt kėliausi anksti. išsiviriau imbierinės arbatos, paglosčiau savo murkiantį pūkuotuką, susimečiau daiktelius į mašiniuką ir pajudėjau Kauno link.
vos išsukus iš autostrados ir pradėjus važiuoti Vaišvydavos kryptimi, mane ėmė persekioti aukso spalvos Chrysler'is, siaubingai į Sauliaus panašus ir važiavo jis paskui mane iki pat Vaišvydavos, kur prie didelės krištoliniais ledo luitais apstatytos ir medžių šakomis beigi meldais apkaišytos eketės jau laukė Rytis
greitai baigiam surinkti įrangą, šmurkšt į kombinezonus, niurkt į eketę...
šviesu... skaidru... tupi apduję vėžiukai ir tingiai plaukioja vakar užšventę ir dar neatsigavę ešeriukai kompiuteris įkyriai rodo 3 laipsnius šilumos...
vuo! tarp žolių varliukas tupi nugi aš nebūčiau aš, jeigu jo į rankas nepaimčiau tupi varliukas ant rankos... akytes varto... nu gerai jau gerai pagražinau, nevarto... keistai tos jo akytės atrodo, lyg snaustų padarėlis pamoju Sauliui, kad priplauktų arčiau ir nufotografuotų varlių peraugusiam varliui ant letenėlės tupintį. bet iki tol ramiai rankose drybsojęs varliukas pradeda muistytis ir ropoti man ranka į viršų. gal atšilo nuo mano rankų (ar jam taip atrodo, nes iš tikrųjų tos mano rankos suledėję... ), ar Sauliaus prožektorių pavasarine saulute palaikė
o badis iki šiol burba, kad aš vargšui varliui miegoti nedaviau, o tampiau jį po visą Vaišvydavą... aha, o man rytais neduoti miegoti ir į visokias balas tempti tai gražu, ar ne?!.

na o dabar keliu šampano taurę į visų kolegų lastakojų sveikatą ir linkiu, kad šių metų tigras jums būtų ne tik baltas, bet ir švelnus, beigi pūkuotas iki susitikimų prie balų

p.s. rytoj drošim eketę Hančioje. visi norintys, griebkite kastuvus į rankas ir prisijunkite

Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 02-01-2010 16:28
eketės Hančioje graužti nereikėjo ežeriukas pasitiko mus banguojančiu vandeniu tiesa, vietomis jau ledas, bet nuo II aikštelės III nulipimo radome atvirą vandenį. ta proga smagiai pasiturškėme. ir pavydėkite mums visi, kurie ten nebuvote

Spyglys
Narys

Nario avataras

Įstojęs: 15.05.08
Parašyta 03-01-2010 14:01
Na neeee - pirma sausio diena reikia nardyti nuo misraines iki sampuno, o ne po balas.... brrrrrrrrr

...jeigu kas...tai kaip nors...
865267307 AOWD-TDI NITROX spilius Siųsti asmeninę žinutę
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 03-01-2010 14:17
ačiū mielieji jums visiems, kurie šiandien į Vaišvydavą neatvažiavot mums nereikėjo šalti virvę laikant

o panardėme smagiai pasidariau treniruotę - susipažinau su daiktu liaudyje rite vadinamu

krabaz
Narys

Nario avataras

Parašyta 03-01-2010 14:29
Gyvate ziuriu nejuokauja.
As irgi nejuokavau su "britva" kol nesusipazinau su taip liaudyje vadinama ligonine, operacinem, reabilitacijom ir dar dabar pasigirstanciais "aidais". Nejuokaukit- sanariai senatveje baisiai atrodys ir baisiai skaudes.
Geriau nerkit i koki karsta kubila ar pirtele
Gyvate
Narys

Nario avataras

Parašyta 03-01-2010 14:45
dėkui už rūpestį ir patarimus, bet tikrai nebuvo taip baisu, kaip neneriant gali pasirodyti

o pirtelę mes vakar po nardymo apturėjome

Puslapis 88 iš 147 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
Peršokti į forumą:
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Tankas Gilužio ežere: