Filtras muilinėms „Auto-Magic“
Parašyta sagelo Kovo 26 2008 16:42:37
Filtras muilinėms „Auto-Magic“

Įkvėpti savo SLR (single lens reflex) povandeninių filtrų sėkmės, „PR Productions“ sukūrė specialų filtrą kompaktiškiems skaitmeniniams fotoaparatams arba „muilinėms“.

Filtro „Auto-Magic“ išradėjai Dr. Alex Mustard ir Peter Rowlands tvirtina, kad šie filtrai grąžina spalvas povandeninio pasaulio atvaizdams, papildydami fotoaparato automatines nuostatas. A. Mustard pataria: „Išjunkite fotoaparato blykstę, nukreipkite jį į norimą vaizdą, paspauskite mygtuką ir gausite fantastišką spalvingą atvaizdą.“ Filtrą taip pat galima naudoti skaitmeniniais fotoaparatais filmuojant trumpus spalvotus klipukus.

Įjungus fotoaparato povandeninį režimą, apdorojama jutiklio iš aplinkos jau sukoncentruota šviesa, o filtras „Magic“ pakeičia šviesos mišinį dar prieš jam patenkant į lęšį. Iš povandeninio spektro greitai dingsta raudoni ir oranžiniai atspalviai, todėl filtras į fotoaparato elektroninę sistemą siunčia labiau subalansuotą šviesos mišinį ir sudaro galimybę sukurti spalvingus atvaizdus. Filtras sudarytas iš optinių savybių turinčio gelio; naudotojai jį gali apkirpti pagal poreikius ir pritvirtinti prie savo kompaktiško fotoaparato lęšio.

Vieno dydžio filtras tinka visiems kompaktiškiems fotoaparatams. Šių filtrų galima įsigyti tiesiog „Auto-Magic“ filtrų interneto svetainėje (www.magic-filters.com) arba pasirinktose specializuotose povandeninės fotografijos parduotuvėse.

Kaina – 85 litai už vienetą, arba 135 litai už tris. Geras pasirinkimas.

Vertimas Undinele.