EWA-MARINE boksas-maišas foto kameroms D-SW.
Parašyta sagelo Balandžio 06 2011 09:56:20
EWA-MARINE boksas-maišas foto kameroms D-SW.

Ieškantiems greito sprendimo narams fotografams vokiečių firma EWA-MARINE siūlo pakankamai pigų ir greitą variantą praktiškai bet kokiai video ar foto kamerai. Vaizdo kokybė išlieka pakankamai aukšta, tačiau kameros valdymo patogumas, hmmm, kaip čia pasakius...
Bet apie viską iš eilės.

Bokso-maišo naudojimo principas labai paprastas. Tiesiog į tvirto ir skaidraus PVC plastiko maišą įdedate savo kamerą, dviem varžtais susukat dvi metalines plokšteles ir galit nerti. Tiesa, nepamirškit įjungti kamerą ir atlikti reikiamus nustatymus. Nors teoriškai galima keisti bet kokius kameros nustatymus, realiame gyvenime tai padaryti bus labai sunku, ir ypač dėvint pirštines. Praktiškai galima paspausti tik fotografavimo mygtuką.

Jeigu jums to pakanka, Ewa-Marine boksas-maišas leis jums daryti ne ką blogesnes nuotraukas, nei ir kiti žymiai brangesni kamerų/boksų deriniai.

D-SW modelis leidžia pakišti kamerą po vandeniu iki 10 metrų gylio. Toks limitas nustatytas ne dėl to, kad didesniame gylyje į maišą gali prasiskverbti vanduo ir sugadinti techniką. Ne, maišas pakankamai sandarus ir stiprus – tiesiog didesniame gylyje slėgis taip suspaus viduje esantį orą, kad maišo sienelės standžiai apgaubs kamerą, kol galiausiai plastikas nepaspaus visų valdymo mygtukų vienu metu.
Bebandant maišą, kameros linzė buvo taip prispausta prie dom-porto, kad bandant ją įjungti, kamera išmetė klaidos pranešimą ir pati išsijungė. Bandomas maišas buvo skirtas būtent mūsų kamerai, o plastiko kokybė išties labai gera. Problema išsisprendė tiesiog kiek rankom patraukus už dom-porto ir restartavus kamerą (tikriausiai oras kiek kitaip pasiskirstė ir jau netrukdė optikai).

Didesni maišai turi galimybę dapūsti į jį oro, kad kompensuoti didesnį slėgį, todėl tokį maišą galima naudoti ir giliau.

Pliusai – palyginus pigus sprendimas praktiškai bet kokiai kamerai, todėl puikiai tiks snorkeliavimui ar plaukiojimui paplūdimyje. Vaizdo kokybė praktiškai priklauso tik nuo kameros galimybių.
Minusai – ribotos galimybės žaisti su kameros nustatymais, ribotas gylis.

Gamintojo puslapis guli čia.