Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Idomu
ĮRANGOS IŠPARDAVIMAS...
Balionai
prozektorius
Parduodamas juostini...
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2199]
Idomu [752]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka
Asveja1
Asveja1
NARDYK'as
Paskutiniai prisijungę
Shrek04:49:20
sausas05:44:48
Dlu06:49:32
bannyk18:05:05
sagelo 1 dieną
supernial 2 dienas
donis 5 dienas
nierka 6 dienas
Oktopusas 1 savaitę
Vismantas 1 savaitę
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 941
Neaktyvūs nariai: 134
Naujausias narys: Renatas

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas
Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Romo ir Tomo nuotykiai: „Pradedančiojo povandeninio medžiotojo dienoraštis“
Romo ir Tomo nuotykiai: „Pradedančiojo povandeninio medžiotojo dienoraštis“
1 dalis. MOKSLAS.

1 diena.
Šiandien paskambino Tomas, sako, kad jam pabodo tampyt iš vandens mailiuką su meškeryte. Reikia pereiti prie įskaitinių žuvų, kad bent jau keleto kg svorio būtų. Į mano nedrasų klausimą: „ar tokių esama?“ jis tvirtai pareiškė, kad be abejo ir, kad jis jau užsirašė į diverių kursus. Kartu su manimi. Pirmas užsiėmimas – rytoj vakare. Hm... Nueisim – pažiūrėsim ...

2 diena.
Daivingas – jėga!!! Povandeninė medžioklė – ne vaikėzams! Dive centro direktorius – nerealus bičas, tikras vyras! Jis parodė jo paties sumedžiotų žuvų nuotraukas. Aš iki tol maniau, kad tokie gigantai veisiasi tik prie Černobilio. Arba jei nuotrauką per Photožopą praleidi... Bl... ir kas gi galėjo pagalvot, kad mūsų upėje (tik grioviu galima pavadint) tokie monstrai užauga??? Ne, ne, ir dar kartą neee. Be šautuvo dabar net maudytis neisiu. Nach... O kur dabar gaut „štuką“ apmokymo kursams??? Ir dar šautuvui nusipirkt???
Tarp kitko, kas per vienas tas Kusto ???

3 diena.
Pardaviau velniop savo spiningą su atsargine rite (blin, 4 guoliai,... eeech ) už „štuką“ litų. Kokio perkūno jis man dabar? Juolab, kad Tomas saviškį irgi pardavė.
Kusto – „kietas“ vyrukas !!! Pats vos kvapą gaudo, o vis dar magariojasi po vandeniu. Kaip diveris diverį – GERBIU !!!!

4 diena.
Antras užsiėmimas. Grupėje šeši žmonės. Aš, Tomas, ir du broliai -dvyniai Kęstas ir Andrius, vaikinukas Saulius ir mergaičiukė Jūratė. Simpatiška. Šiandien susipažinome su savo instruktorium Gintu. Rūstus vyrukas, tikras jūrų liūtas.Visi nusprendėm – vadinsim jį Ichtiandru. Savo ruožtu Ichtiandras mus išvadino įkyriomis varlėmis ir pasakė, kad padarys iš mūsų tikrus diverius. O jau po to, jei kas dar norės, tai ir povandeniniais medžiotojais galės tapt. Kalbėjo nesuprantamom frazėm, apie kažkokį daivingą ir frydaivingą, kažkokią dekompresinę ligą. Bet įdomiausia, kad po vandeniu yra tokia baika – azotkė. Veža nuo jos nerealiai. Tomas pasakė, kad būtinai pamėgins kas tai ir kaip... Sekančiam užsiėmimui buvo liepta atsinešt, jei turi: kaukę, ląstus ir triūbelę. Bus praktiniai užsiėmimai baseine. Užsiėmimų metu pas Ichtiandrą atėjo jo buvęs kursantas, tikras diveris. Jis palinkėjo mums, kad panėrimų skaičius sutaptų su iškilimų skaičiumi. Diving – Forever !!!!!!!!

5 diena.
Visą naktį sapnavau žuvis. Didžiules ir daug.Vakare susikambinom su Tomu, pasakė, kad triūbelę jis turi, o kaukės ir lastų neturi. Velniava. O aš turiu kaukę, o triūbelės ir lastų neturiu. Kaukę man dėdė iš pietų Afrikos atvežė. Ją aš ant sienos pasikabinęs. Baisi tokia, bet ką jau čia.......kokia yra tokia, bus gerai. Tomas pareiškė, kad kauke ir vamzdeliu galėsime dalintis pakaitomis na o jau lastus tai reikia turėt kiekvienam savo. HIGIENA ! Šaunuolis Tomas, turi galvą ant pečių .

6 diena.
Su Tomu darėme lastus. Pasirodo juos pasidaryt, tai kaip du pirštus apmy......Pirkome su juo dvi kaliošų poras, fanieros ir dėžę alaus. Siaurapjūklis buvo pas mano tėvą, pasiskolinom. Išgėrėm. Išpjovėm... Dar išgėrėm. Priklijavom, o kad tvirčiau būtų - virve apvyniojom. Dar išgėrėm. Aš saviškius nudažiau juodai, o Tomas – chaki spalva. Kad žuvys nepastebėtų. Cha! Juokdariai! Kaliošai tai raudoni!
Su pakilia nuotaika, (pareiga atlikta), nuėjome pirkt dar alaus...........

7 diena.
Rytas... Neprisiskambinu Tomui. Siaubingai skauda galvą... Vakare klozetą palieku ramybėje. Pažiūrėjau į lastus. Raudonai-juodi. O gal juodai-raudoni? Truputį kreivoki, bet pirmam kartui bus geri. Ryt į baseiną !

8 diena.
Prastai miegojau. Visą naktį sapnavau košmarus. Mane sapnuose persekiojo dekompresija ir Tomas, girtas kaip šamas ir siūlantis dar kartą „įkalti“ azotkės. Visiškas piz....Vakare į baseiną.

9 diena.
Mmmm...tiiaap....Paaiškėjo, kad Tumbi-jumbi genties kaukė, kurią dėdė atvežė iš afrikos, viiisssišškai netinka nardymui. Ichteandras apšaukė mane debilu. Ir Tomą, kai jis parodė savo triūbelę. Tai buvo pypkė rūkymui, kurią Tomas paslapčia išsidrožė pernai iš nupjauto vyšnios medžio. Na ,o kai Ichteandras pamatė mūsų lastus... Žodžiu, užsiėmimai buvo pusvalandžiui atidėti, kol Ichtiandrui baigėsi isterikos priepuolis. Juokėsi Ichteandras jūreiviškai, kaip tikras povandenininkas, su pertraukomis keiksmažodžiams. Sprendžiant iš jo kalbos slengo, jis tiesiog turėjo gimti bocmanu. Iki valiai prisijuokęs ir prisikeikęs, Ichteandras mums papasakojo apie scubą (o aš visą laiką maniau, kad tai kazkoks multikas), apie oktopusą (iki galo taip ir „neįsikirtau“ kas tai ), bisidi...tai tipo pripučiama gelbejimo liemenė.

Ichteandras davė mums tikras kaukes ir triūbeles. Ir tikrus daiverių marškinėlius iš kažkokios napreninės gumos. Ji taip ir vadinasi: naprėnas. Po to jau nėrėme. Mūsų su Tomu lastai pradėjo šertis. Ichteandras paklausė, kuo mes ...tai... dažėme ? Tomas sąžiningai prisipažino, kad guašu. Po to Ichteandras mus apšaukė sepijomis ir kalmarais, o baseino direktorius tyliai pravirko. Po to tyliai bandė nuskęst Kęstas, kuris užsidėjo net du svorių diržus ir nebepajėgė iškilt. Jis diržų galus buvo mazgais surišęs. Ichteandras galingu savo spyriu išgelbėjo Kęstą. Iš šalies tai atrodė kaip balistinės raketos startas iš povandeninio laivo. Po to ramus vaikinukas Saulius paskandino savo svorių diržą baseino dugne. Ir scubą taip pat. Tarp kitko, visa ši įranga nukrito tiesiai ant Tomo, kuris tuo metu gulėjo baseino dugne ir laukė azotinės narkozės. Aš , visą tą laiką plaukiojau su Jūrate. Kaip sakė Ichteandras – plaukioti reikia poroje. Jūratė – simpatiška. O Tomas tegu su Saulium nardo.

10 diena.
Paskambino Tomas. Pasakė, kad tikri povandeniniai medžiotojai turi hidrokostiumus. Tarp kitko, jie turi būti napreniniai „atviri porai“. Kaip pas Ichteandrą. Jis sau jau užsisakė. Ir man užsakė. Beveik dykai, tik už „štuką“ litų. Tomo pradedu nekęst...

11 diena.
Visą dieną mąsčiau kur gaut „štuką“ litų.

12 diena.
Pardaviau antrą spiningą, meškerę, sietelį, sudedamą kėdę ir šimtasiūlę. Nes kam gi visa tai povandeniniam medžiotojui ?

13 diena.
Tomas atnešė hidrokostiumą. Pasakė, kad reikia jį apsirengt su šampūnu ant nuogo kūno, o pats išlėkė matuotis savo. Bl... o kodėl ne su vazelinu??? Panaudojau šampūną (kietas, trys viename - nuo pleiskanojimo iki pašaknų), supyliau visą į hidriaką. Pradėjau rengtis. Po trijų valandų nutariau paskambint Tomui. Pasitikslint – kaip užbaigt apsirengimo procedūrą. Niekšas, neatsiliepė į skambutį. Užmušiu Tomą...

14 diena.
Rytas. Galų gale pavyko hidrokostiumą apsirengt. Priėjau prie veidrožio. Tikras „DIVER“! Patenkintas. Tomas – niekšelis, visą naktį skambinau, o jis neatsiliepė. Labai norisi į tualetą. Įdomu,o kaip tą hidrokostiumą nusirengt?

15 diena.
Vakaras. Vargais negalais nusirengiau hidrokostiumą. Smagu. Vos spėjau į tualetą. Smagu dvigubai. Neee, daivingas – tik tikriems vyrams. Pastebėjau labai įdomų šampūno poveikį. Visas kūnas pasidengė pleiskanom, o plaukai pasidarė labai stori ir putlūs. Ko pasekoje sunkiai apsimoviau kelnes ir marškinėlius. Sekantį kartą rengsiuosi su muilu. Gal nusiskust visus plaukus ??

16 diena.
Praktiniai užsiėmimai baseine. Tomas atėjo jau apsirengęs hidrokostiumu. Specialiai - kaip apsirengė taip ir nenusirengė, taip sakant kad kūnas priprastų. Žinoma, žinoma. Įdomu, įdomu... O kaip jis sisi ir kaka darė? O gal kentėjo iki šiol ? Ichtiandras pagyrė mūsų hidrokostiumus. Pareiškė, kad būsim mes povandeniniai medžiotojai, nors lastai tai... O šiaip įrangos komplektas pakenčiamas... Man taip „šviečiasi“, kad dar „gabaliuką“ litukų reikės taupytis... Pradėjom nert. Šį kartą analogiškai bandė paskęst Andrius, kai jį šiaip ne taip atgaivinom, paaiškėjo, kad tai Kęstas. Dvyniai bl... Neaišku vis dėlto ką išties gelbėji. Tomas su Saulium viso užsiėmimo metu gulėjo dugne, laukė azotinės narkozės. Irgi mat, subnarkomanai... Plaukiojau su Jūrate. Jūratė – simpatiška. Na štai jai tai ir dirbtinį kvėpavimą mielai padaryčiau. Gal ją sekantį kartą lengvai priskandint? Ichteandras pasakė, kad sekantį kartą bus egzaminas. Palydėjau Jūratę. Pažadėjau sekantį kartą parodyti master-klasę apsirengiant ir nusirengiant hidriaką atvirą porai. Praktika - teorija...

17 diena.
Padėjau Tomui nusirengt hidrokostiumą. Tarp kitko, Tomas naudojo šampūną, skatinantį plaukų augimą. Jūs kada matėte sniego žmogų? Aš mačiau. Tomas. Bet niekada nebuvau matęs kaip greitai Tomas bėga trumpas distancijas. Gepardas, lyginant su bėgančiu į tualetą Tomu, tai šlubas kačiukas. Kai po pusvalandžio, jis išlindo iš tulzės, jo akys iš laimės spinduliavo. Sakė, kad tai žymiai geriau nei seksas. Tuo metu prisiminiau Jūratę. Atsakiau: „žiūrint su kuo“.

18 diena.
Studijavau lastų asortimentą. Lastai, pasirodo, būna daiverių ir medžiokliniai. Guma Š.... Reikia griebt iš kart karboną. Mąstau kur gaut litukų. Tomas taip pat. Parduoti ar ne ... valtį ?

19 diena.
Eurika! Jei žmogeliui apmauti monolastą, jis tampa undininu. Arba undine. Reikia tai pasakyt Tomui. Skambinau Jūratei. Koks jos gražus balselis. Pingų kol kas nesusiveikiau. Tomas irgi.

20 diena.
Visą naktį blogai miegojau. Paryčiui sušalau. Sapnavau Jūratę. Ji su monolastu, palaidais plaukais, ir kas chrakteringa, be maudymuko. Dieną pardavėm Tomo valtį su mano varikliu. Ir kam tas variklis povandeniniams medžiotojams? Bet užtai įsigijom lastus, kaukes ir vamzdelius su apatiniu vožtuvu. Su viršutiniu tik moterims ir mamusiukams. Patenkinti. Už nuolaidas dar gavome po diverio peilį. Patenkinti dvigubai. Tomas lakstė po gatvę pliauškindamas lastais. Ryt baseinas.

21 diena.
Gryžau iš baseino. Pavargau, tarytum spartuoliškai iškrovęs vagonus anglių. Kaip kokioj pasakoj: “aš ir keturiasdešimt vagonų“.

22 diena.
Vakar Kęstas ir Andrius atėjo su savo lastais, kaukėmis, vamzdeliais, hidrokostiumais, balionais, bisidi, peiliais. Fain, pas juos net svoriai gumuoti. Įdomu, ką gi jie pardavė? Ichteandras pareiškė, kad visa tai „traukia“ į 5 ar 6 „gabalus“. Dvyniai pareiškė, kad už dešimties dienų skrenda ar tai į Maldyvus ar tai į Maljorką ? Nupiepę šitie daiveriai – ieško kur šilčiau. Ne tai kaip mes su Tomu, jau dvi dienos kaip rytais apsipilam šaltu vandeniu, grūdinamės. Tiesa Tomas šiandien sloguodamas atėjo.Tikram daiveriui kažkokie snargliai niekis. Ichteandras pareiškė, kad ne niekis ir Tomas šiandien nenardys. Niekada nesu matęs Tomo krauju pasruvusiom akim. Ichteandras pasakė, kad egzaminas bus kito užsiėmimo metu. O šiandien užtvirtinsim savo žinias, mokinsimės prasipūsti ir dėl to nersim ne į metro gylį, kaip visada, o „eisim“ į giliausią baseino vietą. Lygtai ten 7 metrai? Ichteandras tyčiojasi ar ką ? Duok 20 metrų !!! Tarp kitko Tomas kažkur skaitė, kad azotkė būna tik gyliuose ir kuo giliau tuo geriau „veža“. Ichteandras pasakė, kad tokio gylio baseinų mieste nėra, kad turėsim tenkintis tuo ką turim. Įpač tiks Tomui. Tai sakydamas šypsojosi sau į ūsą. Pradėjom nardymą. Tomas nėrė pirmas. Išnėręs susiėmė už ausų ir paniūręs atsisėdo ant suolelio. Pasakiau jam, kad nesirgtų niekalais ir vėl nertų. Nulis dėmesio. Apkurto jis,ar ką? Po to nėriau aš. Pradėjau prasipūtinėt, kaip mokė Ichteandras.

Kažkas pliaukštelėjo ausyse ir stojo tyla. Skauda ausyse. Iškilau. Atsisėdau ant suolelio, nė velnio negirdžiu.Visi tokie keisti aplink, tik žiopčioja, o nieko nepasako. O mano ausyse tarytum po jėzusinį vinį įkalta. Ishtiandras pirštais rodė, kad sveikina mus sąžiningai užsidirbus pirmą barotraumą, kad mes debilai ir kad šiandien jau nebenardysim. Nekenčiu jo. Jūratė nėrė su Saulium. Jeigu dar kartą jie pasikeis kandikliais aš iš Sauliaus plekšnę padarysiu.

23 diena.
Skambino Tomas. Geras išradimas... vibroskambutis. Tomas, niekšelis, ko tyli? Ir taip man ne kas, o jis dar tyčiojasi. Kol kas dar nieko negirdžiu.

24 diena.
Pradėjau girdėt. Kol kas kaip per pagalvę. Skambinau Tomui. Neatsiliepia. Durnius, perjungtų i vibrorežimą.

25 diena.
Atėjo Tomas. Sakė, kad jam tarytum kas vinis būtų įkalęs. Ne mažesnius kaip šimtiniai, į ausis ir tarp akių. Drauguži, suprantu tave puikiai. Bet nardymo nemesim – nardysim. Mes tikrų tikriausi povandeniniai medžiotojai. Dėl to mums reikia treniruotis kvėpavimo sulaikymą. Tomas sakė, kad būtinai statikos ir dinamikos būsenoje. Statikoje, tai gulint lovoje. Dinamikoje, tai einant. Vakare skambinau Jūratei. Domėjosi ji mano parodomųjų hidriako apsirengimo ir nusirengimo, pasirodymų rezultatais. Susitarėm, ryt vakare pas mane namie. Aš patenkintas. Ilgai neužmigau.

26 diena.
Atėjo Tomas. Pradėjom statikos treniruotę. Įkirtom „Enigmą“, sugulėm: aš lovoje, Tomas fotelyje. Pas mane 1,5 minutės, pas Tomą vos ne 2 minutės. Tomas pareiškė, kad pradžiai tai puikus rezultatas. Bet sieksim 5 minučių rezultato. Mano manymu, per tas 5 minutes iš vis galima atprast kvėpuot, taip ir neišmokt niekada. Tomas išvadino mane mamusiuku, susliku ir išėjo namo, treniruotis dimanikoje. Cha. Dar pažiūrėsim kas kietesnis dinamikoje. Sulaikęs kvėpavimą vaikščiojau iš kambario į virtuvę ir atgal. Labai trūksta oro, bet kenčiu. Atmerkiau akis, guliu ant grindų, galva plyšta. Pakaušyje gumbas. Nieko sau ! Tikrų tikriausias „blackout“! Kiekvienas kietas povandenininkas turi jį patirt! Puoliau skambint Tomui, norėjau pasigirt, neatsiliepia. Vakare atėjo Jūratė. Kokios gražios jos akys.

27 diena.
Rytas. Prabundu. Jūratė virtuvėje. Su mano marškinėliais, kažką gamina. Povandeniniko svajonė. Ech....vesiu! Vakare prisiskambinau Tomui. Hmm...taip. Jei aš pagavau „blacka“ kambaryje ant grindų, tai jis pagavo laiptinėje veidu į apčią. Einu jo aplankyt. Veidas ištinęs, mėlynas, akių nesimato. Tokį veidą sykį gyvenime mačiau. Institute, praktikoje morge. Nuraminau Tomą, svarbiausia nosis sveika, nelūžusi, o tai svarbiausia.

28 diena.
Treniravausi dinamiką, visą dieną. Visą kambarį išklojau mikštais pledais. “Blacką“ pagavau virtuvėje, tiesiai sienon. Laimei virtuvė mažytė, todėl visu ūgiu neišsitiesi ant grindų.

29 diena.
Ruošiausi rydienos egzaminams. Prisiminiau ko mokė Ichteandras. Kartojau povandeninės kalbos ženklus.Tiesiog jaučiu, kaip tampu tikru koviniu naru. Pasakysiu ryt dvyniams, kad rykliai labai greit supyksta kai jiems parodai „fuck“, jie gali tau padaryt „seppuku“,cha.....

2 dalis. EGZAMINAS.

Valioooo! Išlaikiau! Išlaikė visi, netgi Tomas. Viskas iš eilės. Susitikom, kaip tarėmės, vestibiulyje. Mes su Tomu atėjom pirmieji. Jaudinomės. Tomui praėjo fizionomijos patinimas. Jo veidas iš mėlynai raudonos spalvos pasikeitė į geltonai žalią. Ichtiandras pasidomėjo, kodėl tokia keista veido spalva ir pasakė, kad pagiriotam negalima po vandeniu. Ilgokai aiškinom, kad ne nuo pagirių, o nuo dinamikos treniruočių toks veidas. Turėjau net parodyt Ichtiandrui savo gumbą pakaušyje. Regis Ichteandras pradėjo mus gerbt. Išdidumas mus net užvaldė. Po to priėjo dvyniai. Dar laukėme Sauliaus ir Jūratės. Dvyniai vis zyzė, kad greičiau baigtume visą šią procedūrą, nes naktį jau išskrenda į Maldyvus, o dar tiek visko turi nusipirkt kelionei. O nereikėjo pirkt kelialapių iš anksto, pareiškė Tomas.

Niekas nė neįtarė - koks teisus jis tuomet buvo. Atėjo Saulius. Su atviros poros kostiumu. Gerbiu, savas žmogus. Ne tai kaip pas dvynius – su užtrauktuku ir pliušiniai. Saulius pasakė, kad pirko septiniukę. Rudeniui. Ichteandras pareiškė, kad baseine visada vasara, kad jis išvirs septiniukėje. Saulius išdidžiai pasakė, kad šiluma kaulų nelaužo ir aplamai narai nieko nebijo – kantrūs. Ichteandras tik šyptelėjo. Paskutinė atėjo Jūratė, ech....moterys... Nuėjome persirengti. Ėjau šalia Jūratės. Kokia ji visdėlto graži! Užsižiūrėjau ir netyčia įėjau į moterų rūbinę. Kiek buvo cypimo ir triukšmo !!

Nuo vienos nepažystamosios net antausį gavau. Už ką? Galima pamanyt, kad aš moters nuogos nematęs! Na, jeigu jau sąžiningai, tai tiek daug nemates. Vis vien jaučiau apmaudą ir skriaudą. Užėjau į vyrų. Mūsiškiai jau visi beveik persirengę. Į rūbinę užėjo baseino direktorius. Apžvelgė mus rūsčiai, sugriežė dantimis ir išėjo. Keista, ko jis čia taip? Nuėjome į dušą. Išeinant iš dušo Andrius užmetė man ant kojos balioną. Tai „krabas“! Kultūringai pažadėjau jam sekantį kartą sukišt tą balioną į vieną vietą. Tuoj prišoko Kęstas, o iš mano pusės Tomas. Prėjo Ichteandras ir pasakė „cit varlės“. Su juo nepasiginčysi. Nusiprausėme, pradėjom rengtis. Dvyniai greit išoko į savo pliušą ir nušuoliavo. Mes su Tomu nekubėdami, oriai, apsirengėme savuosius. Taigi patirties jau turime. Norėjome dar padėti ir Sauliui, bet jis pasakė, kad pats.

Malačius, bet jo jau nebelaukėme. Baseine, kovingai nusiteikęs, mūsų jau laukė Ichteandras. Šalia jo, susimąstę, stovėjo baseino gydytojas ir medicinos seselė. Įdomu, ar tik ne ji ruošiasi mums daryt dirbtinį kvėpavimą? Aš pats esu beveik gydytojas. Tomas pasakė, kad ji simpatiška. Na ... nežinau, kažkokia tai ji perkarusi ir nepatraukli, palyginus su Jūrate. Išėjo ir Jūratė. Įdomu, o jeigu po vandeniu pasibučiuot... smagu, ko gero, būtų? Reiks šiandien pamėgint.

Nusiimti nuo savęs įrangą - penkių minučių darbas. Bet užsidėti... Pradžioje reikia iki jos danert, o žmogus, apsirengęs hidriaku, tampa panašus į plūdę, juolab po vandeniu, be kaukės, matosi tik spalvotos dėmės. Na, žodžiu, paskutinės egzamino dalies eigoje, baseinas patapo panašus i delfinariumą. Po vieną, po du vis iškildavo, įkvėpę oro, vėl nerdavo gilyn, tarytum orkos neršto metu. O fintas tame, kad panėrus pirmiausia reikia užčiuopt kvėpuoklį. Iš jo prisiurbt oro, po to susirast kaukę, ją užsidėt, prapūst iš jos vandenį, tik po to užsidėt balionus, svorių diržą, lastus. Apsakyt žodžiais, paprasta. Bet visa tai atlikt... Saulius nebeiškilinėjo, o pakibo galva žemyn ir prakabėjo taip apie 10 minučių. Palaipsniui ir visi likusieji stojo į tokią pat pozą, į pusiau priskendusios plūdės pozą. Pimasis pradėjo krutėt irgi Saulius. Kaip ir dera šio veiksmo atradėjui, jis oriai nusileido žemyn, gan nepadoriai apžergė balioną tarp kojų ir pradėjo ieškot kaukės.

Nespėjo. Sukdamasis įvairiausiomis kryptimis apie savo ašį iškilo į paviršių kartu su balionu. Žinoma, orui baigiantis balionai iškyla.Visi iškilo.Viena tik Jūratė iškilo su kauke ant veido. Aš ja didžiuojuosi !!!! Ooo, ji dar ir lastus užsidėjusi!! Dvigubai didžiuojuosi!! Nusprendęs neatsilikt nėriau dar kartą. Maniau rast savo svorių diržą ir lastus. Panėriau. Užčiuopiau svorių diržą. Pavirtau į plūdę. Neeee, nepasiduosiu lengvai. Iškvėpiau visą orą, panėriau, vikriai pasidėjau diržą ant kelių. VISKAS. Nebekylu. Patenkintas. Visi kiti pakartojo mano veiksmą ir baseino dugnas tapo panašus į mečetę maldos metu. Užsidėjau kaukę, prasipūčiau. Kartu su vandeniu išsipūtė ir mano kontaktinė linzė. Tai velnias. Aš abejonių verpete, manau beviltiška jos ieškot baseino dugne.

Priplaukėme prie bortelio. Ichteandras pasveikino visus sėkmingai išlaikius egzaminą, o ypač mane ir Jūratę. Pradėjom džiūgaut kaip vaikai. Saulius po vandeniu pabandė atlikt kažikokį PA (nes kažkada lankė šokių būrelį), neapskaičiavo, įvažiavo su balionais į sienelę. Trys keraminės plytelės sklandžiai nusileido ant baseino dugno. Įdomu, kiek kainuoja vienas kvadratinis metras plytelų ?

Išlipome. Įdomu, kur visgi dvyniai. Gal jau į dušą nuskuodė? Į Maldyvus, niekšeliai, skuba. Baseino direktorius net švyti iš laimės. Sako, kaip seniai jis laukė šio momento ir tikisi, kad mūsų daugiau nematys šiame pastate. Ar jam pasakyti, kad mes su Jūrate sumanėm čia atšvest savo vestuves? O gal neverta? Negadinsiu jam nuotaikos. Na, bent kol kas. Ir tuomet iš aukštybių pasigirdo šūksnis. Ogi paaiškėjo, kad dvyniai nenuėjo į dušą. Jie nusprendė pasipraktikuot nėrimui nuo laivo borto. Užsiropštė ant penkiametrio tramplino ir šoko žemyn su visa įranga. Iki šiol su Jūrate negalime suprast, kaip gi jie su lastais ten užlipo? Krito jie ilgokai. Ypač atmintin įstrigo didžiulės Audriaus akys, tiesiog pilna kaukė vien Audriaus akių, prieš pat pasiekiant vandens paviršių. Pasigirdo skardus PLIIAAAUUUKKŠT į vandenį. Mus užliejo vandens banga, kaip po giluminės bombos sprogimo. Po sekundės duslus BUUUUUM į baseino dugną. Po to dvyniai lėtai iškilo. Nukrito jie labai sėkmingai, Kęstas ant nugaros, o Andrius kauke į dugną. Ištraukėme. Panašu, kad Maldyvai atidedami kuriam laikui. Ichteandras nustatė abiems dvyniams pirmo laipsnio kontūziją. Pamačiau, kaip Tomas nudelbė akis į grindų plyteles. Pasivedžiau Tomą kiek atokiau. Jis ir paaiškino, kad norėjo pasijuokt iš dvynių. Pasakė jiems, kad nardymai vyksta tiesiog iš kruizinio laivo, šokant nuo jo borto, o bortai kruiziniame laive aukšti, todėl būtina pasipraktikuot prieš leidžiantis į kruizą...

Och tas Tomas!.. Tikrai pradedu jo nekęst!


Atsiuntė Dalas.
Lauksime tęsinio, nes Romas&Tomas gavo serifikatus!
 Parašė sagelo rugpjūčio 23 2006 20:03:38 · 12 Komentarai · 6693 Skaityta Spausdinti
Komentarai
Drager rugpjūčio 23 2006 20:59:48
Geras !!! senai taip besijuokiau
kosovaras rugpjūčio 24 2006 09:56:34
Visi vardai ir ivykiai pamineti autoriaus yra visiskas atsitiktinumas
borus rugpjūčio 24 2006 10:05:56
tikrai neblogas. norejau paskaityti kelias eilutes, bet gavau visa perskaytyti
Dalas rugpjūčio 24 2006 16:28:51
Taip Kosovarai,visiskas atsitiktinumas
sagelo rugpjūčio 24 2006 17:27:52
o aš tai įžiūriu kažkokių paralelių su vardais....
glar rugpjūčio 25 2006 08:11:38
nemirtingi nuotykiai... gausi rašyti ir apie šamo medžiokle "Nemune"
Axelis rugpjūčio 26 2006 11:28:42
Super !!! Talentingas rasytojas. Sveikinu!
visoks spalio 15 2006 14:37:57
gerumo! a man tie vardai visai nieko
chloras liepos 27 2009 21:42:17
Nerealiai!
Zviegiau net is juoko
Sarmuke rugsėjo 16 2011 13:37:40
@ eina sau.. kažkaip net realiai tai įsivaizdavau@
Sarmuke rugsėjo 16 2011 13:37:42
@ eina sau.. kažkaip net realiai tai įsivaizdavau@
jancia rugsėjo 09 2012 19:49:00
''Po to ramus vaikinukas Saulius paskandino savo svorių diržą baseino dugne. Ir scubą taip pat. Tarp kitko, visa ši įranga nukrito tiesiai ant Tomo, kuris tuo metu gulėjo baseino dugne ir laukė azotinės narkozės. Aš , visą tą laiką plaukiojau su Jūrate. Kaip sakė Ichteandras – plaukioti reikia poroje. Jūratė – simpatiška. O Tomas tegu su Saulium nardo". As verkiau is juoko
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 100% [5 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 0% [Nėra balsų]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Birželio 27 pie Alaušo:

Kaip visada būsiu.
Kaip visada būsiu.
32% [6 Balsai]

Būtinai būsiu.
Būtinai būsiu.
21% [4 Balsai]

Gal būsiu.
Gal būsiu.
21% [4 Balsai]

Norėčiau būti.
Norėčiau būti.
26% [5 Balsai]

Nebūsiu ir būsiu be ryšio.
Nebūsiu ir būsiu be ryšio.
0% [0 Balsai]

Balsai: 19
Pradėtas: 04/06/2015 07:09
Baigtas: 07/09/2016 05:19

Apklausų archyvas
Šiandien Gimimo Diena
SVEIKINAME ezkimas
SVEIKINAME Robis
SVEIKINAME Steveliz