Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
prozektorius
Parduodamas juostini...
VAGYS . (Pavogė, nug...
Narų šachta
reikia kompanijos į ...
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2199]
Idomu [751]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka


Nardyk+VRAAD=Balsio ež. valymo akcija
Paskutiniai prisijungę
nierka11:21:35
Arunce12:07:46
Dlu22:00:58
bannyk 2 dienas
mirka13 1 savaitę
Garis 1 savaitę
donis 1 savaitę
sausas 2 savaites
Korsaras 3 savaites
Arnaras 3 savaites
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 3
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 934
Neaktyvūs nariai: 363
Naujausias narys: keliauninkemilda

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas

Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Plaukmenų testas 2007
Plaukmenų testas 2007 lapkritis.

Geriausi greičio testuose:
1. Mares Avanti Superchannel (full-foot) (2.4 mph)
2. Mares Avanti Excel; Oceanic Caribe X (2.3 mph)
3. Apollo Sports Bio-Fin Pro C-Series, Atomic Aquatics Smoke on the Water (2.2 mph)

Geriausi traukos testuose:
1. Atomic Aquatics Smoke on the Water; Mares Avanti Superchannel (full-foot) (41 pounds)
2. Apollo Sports Bio-Fin Pro C-Series; Mares Avanti Excel; Oceanic Caribe X (40 pounds)
3. Aeris Mako; Mares Quattro Excel; Cressi-sub Reaction (38 pounds)

Geriausi slalomo testuose:
1. Mares Avanti Superchannel (full-foot) (55 seconds)
2. Oceanic Caribe X (59 seconds)
3. Mares Avanti Excel (62 seconds)


Ar kada nors turėjote iš tikro blogus plaukmenis? Tai pats blogiausias dalykas. Jums skauda kojas ir sąnarius, jūs dūstate ir pūškuojate, bet praktiškai stovite vietoje. Bet kas blogiausia, iš nardymo neturite jokio malonumo.

Be abejo, tai erzina. Štai kodėl ScubaLabas kasmet investuoja tiek laiko, pastangų ir pinigų į savo testus. Šiuo metu rinkoje yra daugybė puikių (ir nebrangių) modelių, todėl visai nebūtina plaukioti su standartiniais „lastais“. Siekdami padėti jums išsirinkti, išbandėme 18 naujų modelių.

Testas buvo vykdomas dviem etapais. Pirmiausia mes išmatavome plaukmenų greitį (su povandeniniu spidometru), trauką (specialia skale) ir manevringumą (sugaištas laikas slalomo trasoje) - visa tai matysite apžvalgoje. Antrajame etape buvo vertinama ergonomika. Testuotojų komanda, nardydama atvirame vandenyje, vertino kiekvienus plaukmenis 10-yje ergo kategorijų: nuo 1-blogai, 2-patenkinamai, 3-gerai, 4-labai gerai, 5-puikiai. Galiausiai testų pabaigoje mes paprašėme testuotojus surašyti plaukmenis nuo geriausių iki blogiausių. Tie plaukmenys, kurie surinko daugiausią simpatijų, gavo papildomą „Testuotojai renkasi“ prizą (Testers' Choice). Atsižvelgę į visus skaičius, vertinimus ir nuomones, galėsite susidaryti gal neblogą vaizdą – ko tikėtis iš naujai perkamų plaukmenų.

Geroji naujiena: visi plaukmenys gerai susidorojo su savo užduotim (išskyrus vos keletą, kurie parodė kiek žemesnius nei vidurkis rezultatus). Kitas geras dalykas – šio testo nugalėtojai nėra patys brangiausi – taigi, už gerus plaukmenis nereikės išmesti krūvos pinigų.

Toliau pateikiami plaukmenys išrikiuoti alfabetine tvarka.

Atvira pėda.

Aeris Mako.

Mako buvo šių metų siurprizas. Niekuo neišsiskiriantis dizainas gali jus apmulkinti – plaukmenys iš tikro turi kiek platesnę mentę, lanksčią mentės dalį centre, didelio našumo kiaurymes ir briaunas. Visa tai leido Mako pirmauti beveik visuose testuose: jie užėmė antrą vietą greičio ir trečią – slalomo rungtyse.
Nardant virš rifo testuotojai aukštai įvertino juos visose ergo kategorijose, bet ypač jiems patiko greitas jų pagreitėjimas ir labai lengvas valdymas.

Test daiverių komentarai: „labai malonūs plaukmenys, labai funkcionalūs...“ , „labai stabilūs, labai gerai dirba plaukiant delfinu...“ , „respect. Galingi...“

GREITIS (mylios per val) 2,1 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 38 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 65 (iš 64 min).

Pabaigai. Mako – solidūs plaukmenys, galingi, greiti ir manevringi. Maža to, jie dar ir vieni pigiausių šioje grupėje. Kaina – 90 USD.


APS Mantaray.

Mantaray yra praktiškai identiški Deep Outdoors 6-Gill, kurie buvo pristatyti 2005, tik su žymiai pagerintu neslystančiu paviršiumi. Pagaminti pilnai iš gumos, su daugybinėm kiaurymėm ir kanalais – kad maksimaliai sufokusuoti judesį į trauką ir sumažinti pastangas. Beje, dirželis visiškai neturi jokių sagčių. Mentės trumpos ir minkštos – irtis jomis lengva, galima staigiai pagreitėti, tačiau didesnio greičio išvystyti nepavyks. Labai stabilūs plaukmenys – dėka minkštų papildomų menčių šonuose (tikriausiai tai labai padeda ir manevringumui, ir plaukiant kikais ir delfinu). Nedidelis gabaritas labai pravers keliaujant, tačiau sagčių nebuvimas pirmą kartą dedantis kiek vargina. Viską sureguliavus, vėliau tai nekelia problemų.

Test daiverių komentarai: „ labai manevringi...“ , „labai lankstūs, nevargina kojų“, „kai dirželiai sureguliuojami, viskas tvarkoje, bet pirmą kartą tai daryti ne taip paprasta“...

GREITIS (mylios per val) 1,8 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 34 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 75 (iš 64 min).

Pabaigai. Mantaray yra komfortiški, vidutiniai plaukmenys. Kompaktiški, dėl ko patogūs keliaujant. Kaina – 149 USD.


Apollo Sports Bio-Fin Pro C-Series

Nedaug kas pasikeitė nuo paskutinio Bio-Fin Pro C-Series pristatymo praeitais metais – tiesiog dabar šie plaukmenys siūlomi ir gerai matomos baltos spalvos, o plieninis spyruoklinis dirželis yra standartinis ir gaminamas daugiau dydžių. Iš esmės nieko stipriai nepasikeitė – plaukmenys yra sunkūs, pagaminti vien iš gumos. Naujoji versija pagaminta iš tos pačios kietumo markės gumos, su 20 laipsnių mentės palenkimu – bet tai nesutrukdė parodyti patį aukščiausią greičio rezultatą šioje grupėje – net 2,2 mph. Parodė geriausią laiką slalomo rungtyje ir stulbinamą (net 40 svarų) traukos rezultatą. Bio-Fin Pro yra vieninteliai atvira pėda, gavę „puikiai“ už galios/streso santykį, ir tik vieni iš nedaugelio gavę „puikiai“ už pagreitėjimą. Spyruoklinis dirželis patogus užsidėt/nusiimt. Nors neigiamas plaukmenų plūdrumas sukėlė prieštaringus vertinimus, visi testuotojai vienbalsiai pripažino juos geriausiais – už ką jie ir gavo garbingąjį „Testuotojai renkasi“ titulą.

Test daiverių komentarai: „... manevringumas ir greitis – vienu žodžiu...“, „... puikūs dirželiai“ , „... reiks kiek pasimokyti irtis, bet šiaip labai komfortiški...“


GREITIS (mylios per val) 2,2 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 40 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 64 (iš 64 min).

Pabaigai. Komfortiška guminė konstrukcija, super spyruoklinis dirželis ir labai geras visais atžvilgiais darbas – plaukmenys yra tiesiog puikūs, bet kiek brangoki - kaina siekia net 270 USD.


Aqua Lung Blades 2 Flex

Aqua Lung‘as panaudojo pėdos kišenę, mentės formą ir ilgį iš ankstesniųjų savo Blades2, bet pakeitė medžiagas – dabar šie plaukmenys lankstesni ir lengvesni iriantis. Blades 2 Flex parodė aukštesnius nei vidutiniai rezultatus, o testuotojai įvertino juos kaip manevringus, galingus, davę „labai gerai“ daugelyje ergo kategorijų. Priedo – beveik visiems test daiveriams patiko unikalios greito atjungimo sagtys, kurios atsidaro, jeigu ant jų atsistosite.

Test daiverių komentarai:
„... tolygus, galingas plaukimas su nedidelėmis pastangomis“, „... man labai patiko greito numetimo sistema“, „... komfortiški ir efektyvūs – gera kombinacija... „

GREITIS (mylios per val) 2,0 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 37 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 67 (iš 64 min).

Pabaigai. Geri plaukmenys visais atžvilgiais, su patogia pėdos kišene ir šauniu sagčių mechanizmu. Kaina – 120 USD.

Aquatec Duo-Vortex.

Vos ne „skelto“ dizaino, turi palenktą mentę ir intriguojančios išvaizdos - Duo-Vortex gerai atrodo, bet mūsų testai parodė, kad juos dar „pašlifuoti“. Plaukmenys buvo patys lėčiausi tiek greičio, tiek traukos, tiek slalomo ruožuose. Test daiveriai įvertino juos tik „patenkinamai“ galios/streso, manevringumo ir pagreitėjimo kategorijose, bet „gerai“ už stabilumą. Nepaisant savo sudėtingumo ir multi dalių, tai gana kieti plaukmenys, su kuriais sunku irtis. Palyginus su kitais, manevringumas taip pat labai prastas.

Test daiverių komentarai: „stabilumas neblogas, bet kažkokie buki... „ , „... manevringumui trukdo ilgis.. „ , „ nesu įsitikinęs, ar toks dizainas gerai veikia... „

GREITIS (mylios per val) 1,7 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 32 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 77 (iš 64 min).

Pabaigai. Tiesiog gražus „konceptas“, bet vandenyje nieko nevertas. Kaina – 160 USD.


Atomic Aquatics Smoke on the Water.

Šie naujieji įspūdingi plaukmenys gavo tokį savo keistą vardą dėl dūmų spalvos plastiko intarpų ant menčių. Yra truputį lankstesni nei ankstesnė Atomic Splitfin versija, bet vis tiek parodė geriausią trauką šioje apžvalgoje. Smoke on the Water parodė ir geriausią greitį, ir labai gerai praėjo slalomo rungtį. Ergo testuose vieni iš nedaugelio, gavę „puikiai“ už pagreitėjimą ir lengvumą užsidedant/nusiimant (dėka naujo spyruoklinio dirželio su didele rankena lengvesniam sugriebimui). Plačios guminės briaunos prideda daug galios ir užtikrina stabilumą plaukiant bet kokiu stiliumi.

Test daiverių komentarai: „ puikus komforto, greičio ir stabilumo balansas ... „, „visame kame puikūs plaukmenys su labai patogiu užsidėjimu“, „.. na ką čia dar galima pridurti – galingi ir manevringi.. „

GREITIS (mylios per val) 2,2 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 41 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 66 (iš 64 min).

Pabaigai. Visi skaičiai ir komentarai kalba patys už save. Nieko nuostabaus, kad gavo ir „Testuotojai renkasi“ titulą. Kaina – 249 USD.


Cressi-sub Reaction.

Reaction – solidūs plaukmenys su tradicinėm charakteristikom. Turi ilgas ir gana standžias mentes (nors jos ir kiek lankstesnės dėl naudojamų trijų komponentų), dėl ko norint efektyviai irtis teks kiek padirbėti raumenimis. Pėdos kišenė tolygiai pereina į mentę mažesnei turbulencijai, turi efektyvias šonines briaunas geresniam stabilizavimui. Rezultate gavosi geresnė nei vidurkis trauka, bet kiek prastesni greičio ir manevringumo (slalomo) rodikliai. Test daiveriams pasirodė, kad plačios tradicinės mentės puikiai dirbo iriantis ir išlaikė labai gerą stabilumą visuose plaukimo stiliuose. Sagtys ir dirželiai lengvai pareguliuojami („labai gerai“ už užsidėjimą/nusiėmimą). Platus dirželis labai patogus ir patikimas.

Test daiverių komentarai: „ ... greitas pagreitėjims plaukiant delfinu ir tradiciniu būdu“ , „ kadangi mėgstu kietesnes mentes, šie plaukmenys man labai patiko“.

GREITIS (mylios per val) 1,8 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 38 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 72 (iš 64 min).

Pabaigai. Reaction labiausiai patiko tiems, kas mėgsta kietesnius plaukmenis. Nors dėl kompozitinės sudėties plaukmenų lankstumas gali keistis, pačios mentės yra didelės, todėl iriantis reikia daugiau jėgos. Kaina – 98 USD.


H2Odyssey Eclipse.

Naujieji Eclipse yra lengvi, kieti plaukmenys. Turi labai išlenktą mentę, lengvai atleidžiamas sagtis, bet šauniausias dalykas yra kaina – tik 49 USD(!!!). Plaukmenys bendrai paėmus parodė vidutinius rezultatus visuose testuose, o ergo vertinimuose beveik visur gavo „gerai“, iriantis visais stiliais. Tiems narams, kurie mėgsta kietesnius plaukmenis, nebuvo sunku išvystyti didesnę galią ir pagreitėjimą, tačiau minkštesnių plaukmenų mėgėjams tas buvo kiek sunkoka.

Test daiverių komentarai:
„...plaukmenys pernelyg kieti, reikia labai stipriai irtis“, „... labai lengva greitai pagreitėti“, „... puikūs plaukmenys, esant reikalui – gera trauka“.

GREITIS (mylios per val) 1,8 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 35 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 74 (iš 64 min).

Pabaigai. Kietoki plaukmenys, geriausiai tinkantys narams su stipriomis kojomis, bet negalima nekreipti dėmesio į jų kainą – tik 49 USD.


Mares Quattro Excel.

Quattro Excel pasirodė netrukus po mūsų atlikto praeitų metų testo, todėl teko ilgai laukti, kol pagaliau juos išbandėme. Turi Mares‘o patentuotą Channel Thrust Technology – su lanksčiais „termoplastiniais“ guminiais kanalais ir „technopolimeriniais“ standinančiais strypais. Visa tai turi užtikrinti efektingumą ir galią. Naujos ABS Plus sagtys leidžia labai lengvai nusiimti. Testuojant parodė kiek geresnį nei vidutinis rezultatą. Test daiveriai priskyrė juos kietesniųjų grupei, bet atrado, kad plaukmenys vienodai gerai dirba plaukiant bet kokiu stiliumi. Bendra nuomonė tokia: gera galia, stabilumas ir pagreitėjimas, bet geriausiai tinka stipriems daiveriams.

Test daiverių komentarai: „ ... labai lengva nusiimt ar persimauti“, „...duoda daugiau galios, nei manevringumo“, „... geri, galingi plaukmenys, bet narui reikia būti gerai fiziškai pasiruošus.. „

GREITIS (mylios per val) 2,0 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 38 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 69 (iš 64 min).

Pabaigai. Nors ir panaudotos pažangiausios technologijos ir medžiagos, iš esmės – tradiciniai plaukmenys. Kaina – 180 USD.


Mares Avanti Superchannel.

Avanti Superchannel yra visiškai naujas gaminys – su su minkšta centrine dalimi (lankstumui ir efektingumui) ir guminiu pėdos kšenės viršumi didesniam komfortui. Turi naująsias ABS Plus sagtis ir parodė neblogus rezultatus. Matyt, dėl savo mentės lankstumo parodė labai gerą greičio rezultatą. Nors parodė vidutinius rezultatus traukoje ir slalome, daiveriams labai patiko jų stabilumas. Netgi tiems narams, kurie mėgsta kietesnes mentes, šie plaukmenys patiko, nes efektyviai dirba ir tempiant daug papildomos įrangos. Patogūs dėvėti, lengvai kontroliuojami, gerai pagreitėja bet kokiu stiliumi.

Test daiverių komentarai: „... geri solidūs plaukmenys“, „... labai komfortiški ir efektingi: , „...labai gera kontrolė, klauso menkiausio judesio“.

GREITIS (mylios per val) 2,1 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 36 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 71 (iš 64 min).

Pabaigai. Suskaičiavus visus balsus, Avanti Superchannel atsidūrė geriausiųjų gretose, pelnytai gavę „Testuotojai renkasi“. Beto, kainuoja jie žymiai pigiau, nei kiti plaukmenys, kas daro juos dar ir „Geriausiu pirkiniu“. Kaina – 90USD.

Mor-fin Natural Delfin.

Natural Delfin pagaminti iš vien gumos – tuo jie skiriasi nuo savo pirmtakų, kurie buvo gaminami iš plastiko (dėl ko turėjo aštrias briaunas ir buvo gan slidūs ant šlapio laivo denio). Dėka naujojsios guminės medžiagos plaukmenys jaučiasi žymiai natūraliau, turi geresnę trauką. Nors jie nėra tokie greiti kaip jų pirmtakai, testuotojams pasirodė, kad Delfinai išvysto neblogą galią su palyginti nedidelėm pastangom ir gerai pagreitėja iriantis trumpais greitais kikais. Delfin atsidūrė maždaug per vidurį traukos ir manevringumo testuose. Geriausiai jie dirba iriantis delfinu, tačiau buvo pastebėta, kad jie turi polinkį slysti į šonus (nes nėra šoninių briaunų). Neturi jokių sagčių (kaip ir Mantaray), dėl ko promlemos tos pačios – pirmą kartą susireguliuoti kebloka, bet paskui viskas eina kaip iš pypkės.

Test daiverių komentarai: „greitas pagreitėjimas be didelių pastangų“ , „... labai lengvi ir komfortiški“ , „... vikrųs ir jautrūs“.

GREITIS (mylios per val) 1,8 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 35 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 70 (iš 64 min).

Pabaigai. Naujoji guminė medžiaga pagerino komfortą. Gerai tinka keliautojams ir geriausiai veikia iriantis trumpais kikais. Kaina – 195 USD.


Oceanic Viper.

Daiveriams daug kuo patiko naujieji Viper‘iai – patogumas, geras dizainas ir labai protinga kaina. Minkštas centrinis kanalas su kietom šoninėm panelėm, plati mentė ir lanksčios šoninės briaunos – matyt, visa tai kartu veikia neblogai ir plaukmenys parodė kiek geresnius nei vidutinis rezultatas greičio ir traukos testuose. Bet geriausiai Viper‘iai pasirodė posūkiuose – atrodo kad jiems nesvarbu kokiu stiliumi jūs plaukiate – manevringumas likdavo vienodai geras. Beje, tai ir vieninteliai plaukmenys, gavę „labai gerai“ visose ergo kategorijose. Narams plaukmenys pasirodė labai komfortiški – dėka minkštos pėdos kišenės ir plataus kulno dirželio.

Test daiverių komentarai: „labai šaunūs“, „... turi didesnę trauką, nei tikėjausi“, „... geras greitis su nedidelėm pastangom“.

GREITIS (mylios per val) 2,0 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 36 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 67 (iš 64 min).

Pabaigai. Viper yra greiti, lengvi plaukmenys, su pakankamai galios ir puikia kaina. Neveltui jie gavo ir „Geriausias pirkinys“. Kaina – 90USD.


Scubapro Kinetix.

Kinetix yra lengvi ir grakštūs, dėl ko jie tampa tinkamais kelionėms. Trijų medžiagų kombinacija daro juos pakankamais lanksčiais, turi patogią guminę pėdos kišenę ir plačius dirželius. Parodė vidutinį greitį, bet šiaip nieko įpatingo. Už galią, stabilumą ir manevringumą gavo „gerai“.

Test daiverių komentarai: „... lengva manevruoti“, „... geri kruiziniai plaukmenys“ , „... patogūs ir manevringi“.

GREITIS (mylios per val) 1,9 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 35 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 74 (iš 64 min).

Pabaigai. Malonūs neblogi plaukmenys. Nebloga ir kaina - 109 USD.


Scubapro Twin Jet Max.

Šie naujieji skelti plaukmenys kiek evoliucionavo – pirmtakai buvo guminiai, tuo tarpu šitie yra dviejų komponentų. Toks dizainas kiek pakietino mentes. Kiek pakeista ir pėdos kišenė – dabar ji pagaminta iš minkštesnės gumos, tuo tarpu kišenės padas dabar yra kiek pailgintas – pėda gauna papildomą atramą ir geriau perduoda judesį plaukmeniui, na ir – pats dirželis storas, su stambia kilpa geresniam sugriebimui, greito atsegimo sagtimis. Nors šie plaukmenys svarbiausiuose testuose pasirodė tik vidutiniškai, ergo testuose jie beveik visur gavo „labai gerai“. Daiveriams pasirodė, kad plaukmenys geriausiai dirba iriantis trumpais greitais tradiciniais yriais, arba delfinu. Visiems labai patiko komfortiškos kišenės ir tai kad kojos praktiškai nepavargsta.

Test daiverių komentarai: „... lengvi plaukmenys, jokio kojų streso“, „... labai patiko stambi kilpa ant dirželio“, „... komfortiški iriantis bet kuriuo būdu...“.

GREITIS (mylios per val) 1,9 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 32 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 72 (iš 64 min).

Pabaigai. Twin Jet Max labai neblogi plaukmenys, ypač komforto požiūriu. Kaina – 219 USD.


Oceanic Vortex V-8.

Vortex V-8 skelti plaukmenys yra visu šimtu USD pigesni, nei artimiausi skelti šioje apžiūroje. Oceanic‘as panaudojo kompozitines medžiagas didesniam lankstumui ir pridėjo šonines briaunas. Vortex V-8 parodė praktiškai identiškus rezultatus savo giminaičiui Vyper‘iui, vos dviem sekundėm atsilikęs slalomo trasoje. Bendrai paėmus, visai geri plaukmenys.

Test daiverių komentarai: „... greitai pagretėja...“ , „... lengva nusiimt ir užsidėt“ , „... patiko kilpa ant dirželio“ .

GREITIS (mylios per val) 2,0 (iš 2,2 max)
TRAUKA (svarais) 36 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 69 (iš 64 min).

Pabaigai. Vortex V-8 yra geri pradinio lygio skelti plaukmenys – pakankamai efektyvūs ir už nedidelę kainą - 120 USD.


-------------------------------------------------
Uždara pėda.

Mares Avanti Excel

Mares iš peties padirbėjo ir sugrūdo į šiuos plaukmenis visas pažangiausias technologijas: Super Channel Thrust (minkštesnis mentės centras), Optimizing Pivot Blade (kažkas panašaus į optimizuotas mentės centras), Whale Tail integruota į mentę kišenė. Daug nekalbant galime tik tiek pasakyti – visa tai iš tikro veikia. Greičio ir traukos testuose jie pasirodė geriau nei bet kurie kiti plaukmenys šiame reviu, o slalomo teste parodė vertą pagarbos 62 sekundžių laiką. Be to, daugelis daiverių įvertino juos „labai gerai“ už galią, stabilumą, manevringumą ir pagreitėjimą. Vieninteliai (kartu su toliau einančiais uždara pėda Mares Avanti Superchannel), gavę „puikiai“ už komfortą.

Test daiverių komentarai: „... labai galingi, bet tuo pat metu labai jautrūs“ , „... geras pagreitėjimas be didelių pastangų“ , „... jokių problemų netgi nardant su gremėzdišku rebrizeriu... „

GREITIS (mylios per val) 2,3 (iš 2,4 max)
TRAUKA (svarais) 40 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 62 (iš 55 min).

Pabaigai. Labai komfortiški plaukmenys, priedo galingi, manevringi ir greiti. Kaina – tik 80 USD.


Mares Avanti Superchannel.

Uždara pėda Avanti Superchannel yra naujas produktas ir Mareso Channel Terust technologijos evoliucija. Turi kiek minkštesnę pėdos kišenę, centrinius kanalus tiesioginiam vandens nukreipimui, šonines briaunas ir tt. Šie plaukmenys yra absoliutūs šios apžvalgos čempionai. Palyginus su bet kuriais apžvalgos plaukmenimis jie buvo greičiausi, galingiausi, manevringiausi. Be to, ergo kategorijose surinko daugiausia taškų, nei aplamai bet kurie kada nors anksčiau testuoti plaukmenys. Test daiveriai tiesiog svaigo nuo jų komforto, manevringumo ir pagreitėjimo. Visa tai lėmė, kad jie pelnytai gavo „Testuotojai renkasi“ titulą. Priedo – jie yra pigesni nei Avanti Excel.

Test daiverių komentarai: „ ... galingas pagreitėjis praktiškai be jokių pastangų!“, “... neštikėtinai manevringi“ , „... labai patiko“ .

GREITIS (mylios per val) 2,4 (iš 2,4 max)
TRAUKA (svarais) 41 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 55 (iš 55 min).

Pabaiga. Kaip ir nėra ko bepridurti. Super plaukmenys už super kainą - 70 USD.


Oceanic Caribe X.

Pirmieji pasirodę Caribe plaukmenys buvo tikri favoritai praeitų metų testuose. Ir mums malonu pranešti, kad nežymus mentės pakeitimas nė kiek nesumenkimo naujųjų plaukmenų darbo. Naujieji Caribe X yra lengvi ir patogūs kelionėms plaukmenys. Turi lankstų centrą ir pakietintas šonines briaunas. Kiek padidintos mentės leido pasiekti vienus geriausių rezultatų greičio ir traukos rungtyse, bet kiek nusileido slalomo posūkiuose. Daiveriai įvertino juos „puikiai“ už galią ir manevringumą ir pripažino esant efektingais iriantis bet kokiu stiliumi.

Test daiverių komentarai: „... labai patiko efektingumas ir našumas, komfortas... „ , „... pėdos kišenė labai minkšta, tačiau plaukmenys vis tiek galingi“ , „... tokie lengvi ir komfortiški – jautiesi kaip žuvis“ .

GREITIS (mylios per val) 2,3 (iš 2,4 max)
TRAUKA (svarais) 40 (iš 41 max)
SLALOMAS (sek.) 59 (iš 55 min).

Pabaigai. Caribe X yra visais atžvilgiais vieni geriausiųjų plaukmenų uždara pėda, maža to, yra vieni pigiausių - kaina 45 USD.


Ką gi, labai ačiū ScubaLabui už neišsenkančią kantrybę lakstant ir matuojant plaukmenis.

Kad nepasiklysti tarp visų šių skaičių, galite palyginti plaukmenis grafikuose.
DĖMESIO – greičio ir traukos grafikuose – kuo didesnis stulpas – tuo geriau, tuo tarpu slalomo grafikas yra šiek tiek atvirkščias – kuo mažesnis stulpelis – tuo geriau.

Sėkmės.
Versta maloniai leidus scubadiving.com
 Parašė sagelo gruodžio 17 2007 19:27:24 · 6 Komentarai · 6529 Skaityta Spausdinti
Komentarai
Andrius gruodžio 18 2007 17:48:09
Pas mane lastai patys paprasciausi mares avanti X3 , bet traukia afigienai, jei bus norinciu galesim parungtyniauti kada
OZverIN sausio 01 2008 08:05:44
tie visi testai-gryna komercija...
Netikiu aš jais
decostop sausio 03 2008 16:46:21
O kur gi Jet Fin'ai?
Trolis sausio 07 2008 18:58:19
Na manau visu lastu gyvenime ivertinti nepavyks niekada , tik pagrindini shirpotreba stengiasi pabandyti
Akela sausio 10 2008 18:57:04
Cia naujesniu modeliu plaukmenys bandomi ,o jetfinus dar Nojus savo laive turejo tada jie buvo labai populiarus
sagelo sausio 23 2008 05:50:17
nu jo, Jet Finu dizainas nesikeitė berods jau 40 metu... klasika
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 33% [1 Balsas]
Labai gerai Labai gerai 33% [1 Balsas]
Gerai Gerai 33% [1 Balsas]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Tankas Gilužio ežere:

Tikrai yra (35 m gylyje).

Jį ištraukė bomžai ir pridavė į šrotą.

Antis.

Ančių pulkelis.

Ančių ornitologinis draustinis.

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Šiandien Gimimo Diena
SVEIKINAME adomavicius
SVEIKINAME Alwis
SVEIKINAME paulyzas
SVEIKINAME Soldier