Namai - Straipsniai - Diskusijų forumas - Web nuorodos - Fotogalerija - Video - Siuntimai - Ežerų žemėlapiai - Įrangos gamintojai
Ieškoti   
Forumo pranešimai
Nauji pranešimai
Idomu
ĮRANGOS IŠPARDAVIMAS...
Balionai
prozektorius
Parduodamas juostini...
Populiarūs pranešimai
Kur vakar (šiandi... [2927]
Kur planuojame ne... [2199]
Idomu [752]
Jokes [686]
Kokia Jusu nardym... [288]
Atsitiktinė nuotrauka


Nardyk+VRAAD=Balsio ež. valymo akcija
Paskutiniai prisijungę
Shrek04:46:39
sausas05:42:07
Dlu06:46:51
bannyk18:02:24
sagelo 1 dieną
supernial 2 dienas
donis 5 dienas
nierka 6 dienas
Oktopusas 1 savaitę
Vismantas 1 savaitę
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 941
Neaktyvūs nariai: 134
Naujausias narys: Renatas

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Reklama ir pateikimas
Pateikti nuorodą
Pateikti naujienas
Pateikti nuotraukas
Reklamos galimybės
Reklamdavio prisijungimas

<---> Valio valio, sveikinam visus su pavasariu, greitai nersim. <---> Renkam geriausią dive centrą. Balsuojam. <---> Artimiausiu laiku (šią arba kitą savaitę) - cave divingas Tenerifėje. <---> <--->

Kaip gaminamas kompiuteris.

Kaip gaminamas kompiuteris.

Britų gamintojas DELTA P šiek tiek pasakoja apie save ir tai, kaip gimsta VR3 dive kompiuteris.

Visi mes turime savo mėgstamus prekinius ženklus. Vieniems patinka Mares, kitiems Tusa ar Beuchat. Ką bepaėmus – BCD, reguliatorių ar sausą kostiumą – paprastai už kiekvieno firmos pavadinimo stovi viso labo vienas ar du žmonės, kurie deda visas savo pastangas tam, kad jų gaminys būtų geriausias rinkoje.
Neretai tokius žmones lydi atitinkamos istorijos apie jų firmų pradžią – kaip firma buvo įkurta sodo pašiūrėje ir galiausiai išsivystė iki tarptautinės kompanijos dydžio.
Atsižvelgus į trumpą DELTA P gyvavimo istoriją galima pasakyti, kad jie visada buvo dive industrijos priešakyje.

Susikūrę 1993, pradžių jie pirmieji sukūrė dekompresinę programą staliniam kompiuteriui, o 1995 pradėjo gaminti pirmąjį nitroksinį dive kompiuterį – Ace Profile. 2000 pasirodė pirmoji kultinio VR3 kompiuterio versija, o jau po kelių metų – ir atnaujinta su spalvotu ekranu.

Kuomet kalbėjomės su pardavimų vadybininku Simonu Pridmoru 2008 metais, jie kaip tik ruošėsi su atnaujintu VR3 žengti į naujas rinkas. Įvairių kalbų palaikymas visuomet buvo VR3 išskirtinis bruožas, tačiau šį kartą jie nusitaikė į Rytų Europą. „Mes visada turėjome pagrindines Vakarų Europos kalbas“ - sako Simonas. „Galite perjungti savo kompiuterį į prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ar anglų kalbą. Nuo šiol jau turime ir lenkų bei rusų kalbas. Tai unikalu.“

Kuomet 1993 metais prasidėjo DELTA P istorija, didžioji pardavimų dalis tekdavo D. Britanijai ir JAV. Dabar didžioji dalis pardavimų tenka Rusijai ir Rytų Europai. „Dabar mes parduodame savo produkciją 54 šalyse. Tapome išties tarptautine kompanija, - sako Simonas. – Dėjome milžiniškas pastangas eksportui padidinti“.

Nepaisant „tarptautinio“ statuso, DELTA P išlieka grynai britų firma, su vos 17 darbuotojų. Visos dalys, išskyrus elekronikos plokštes, gaminamos vietoje.

Simonas pasakoja toliau: „Iš pat pradžių VR3 atrodė kaip didelis aliuminio gabalas, tačiau palaipsniui dizainas keitėsi iki tokio, koks yra dabar. Taip pat buvo daromi kai kurie programinės įrangos atnaujinimai. Rinkoje pasirodžius VR3, pasaulyje tebuvo vos keli rebrizerių modeliai . Tačiau laikas eina, ir dabar rebrizeriai tampa vis populiaresni. Dėl to mes pakeitėme programinę įrangą ir funkcijas, kad patenkinti techninių narų poreikius.“

„Kalbant apie valdymą, VR3 yra labai paprastas. Yra režimas, kurį įjungus kompiuteris klausia, ką naras norėtų matyti savo ekrane. Idėja tame, kad kompiuteris yra interaktyvus, su kuriuo naras gali savotiškai bendrauti.“

„Taip pat galima rinktis ekrano spalvas. Netrukus turėtų pasirodyti ir pakraunama versija, kurią galima pakrauti kaip mobilų telefoną. Nors iš išorės viskas atrodo taip pat, tačiau viduje dėl to buvo atlikta nemažai radikalių pakeitimų“.

„Be to, kompanijos biznio modeliui stipriai padeda „upgreido“ galimybė. Bet kas, įsigijęs VR3 kompiuterį per pastaruosius septynerius metus, gali jį atsinaujinti iki paskutinės versijos .
Nors VR3 griežta išvaizda ir funkcijos labiau tinka techniniams narams, tačiau ir rekreacinis naras (žiūrintis su perspektyva rimtesniems nėrimams) jame ras viską ko reikia.

Palaipsniui pereinant vis prie sudėtingesnės įrangos, kompiuterio keisti nereikia. „Jeigu nardote „ant oro“, VR3 dirba tiesiai vis išpakavus. Jeigu jums reikia daugiau funkcijų, jos jau yra kompiuteryje. Pvz., nebūtina iškarto pirkti trimiksinės versijos. Pradžiai pakaks oro-nitrokso. Norint daugiau, pakaks nusipirkti PIN kodą, jį suinstaliuoti ir taip atrakinti paslėptas funkcijas.

Kompiuterio korpusas gaminamas iš vientiso aliuminio gabalo. Paskui ruošiniai anoduojami, kad suteikti jiems metalo spalvą.

Anksčiau korpusus gamindavo kita kompanija, tačiau Delta P persikėlus į dabartines patalpas, jie ėmėsi viską gamintys patys. Nors iš pažiūros korpusai nuo to nie kiek nepasikeitė, tačiau tai leido kompanijai žymiai optimizuoti gamybą ir padėjo 2005 paleisti rinkon savąjį Oroboros rebrizerį. 2008 į rinką paleistas kitas rebrizeris – Sentinel. Beveik visos jo dalys gaminamos čia pat vietoje, panaudojant tuos pačius įrengimus, kaip ir gaminant VR3.Gamybos vadovas Styvas Smallas: „Manau, šiam momentui Delta P tapo prekiniu ženklu, kuris asocijuojasi su dive kompiuteriais. Jeigu esi pirmas toks, arba vienintelis toks, tavo vardas ima asocijuotis su tavo produktu. Mes sukūrėme produktą, kuris nepaisant daugybės konkurentų rinkoje, išlieka vienintelis toks – kultinis“.

-------------------------------------------------

PS. Laikas nestovi vietoje, ir kol prisiruošiau išversti šį straipsniuką, daug kas pasikeitė – Delta P tapo VR Technology, VR3 pakeitė VRX. Nepaisant to, įdomu nors akies krašteliu žvilgtelėti kaip gi gaminami tokie monstriški kompai kaip VR3...

Beje, įdomus pastebėjimas. Angliškai kalbančios šalys siunčia velniop visus kalbininkus, drąsiai naudoja žargonus ir labai mėgsta „šifruoti“ įvairius posakius simbolių seka. Pvz: Zeagle pavadino savo kompiterį „N2ition“. Pažodžiui tariant, gaunasi „entuišn“ – intuicija. Ir tokių pavyzdžių galima rasti daugybę.

VR3 angliškai tariasi maždaug kaip „vi a fri“, kas ausiai suprantama kaip „mes esame laisvi“.
Sutapimas tai ar ne, bet po Delta P virsmo į VR Technology, VR3 virto į VRX, kas tariasi kaip „vi a eks“ – „mes esame buvę“.
Arba man vaidenasi.
Kaip bebūtų, kompas galingas.

Gamintojo puslapis:
www.vrtechnology.net

 Parašė sagelo sausio 20 2012 10:18:27 · 0 Komentarai · 2228 Skaityta Spausdinti
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 0% [Nėra balsų]
Labai gerai Labai gerai 100% [2 Balsų]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]
Laikrodis
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

mirka13
16/01/2018 04:57
Shrek sveiku su gimtadieniu

zigis
26/11/2017 17:26
Nuomos

zigis
26/11/2017 17:26
Gal kas zino kokios kainos egipte svoriu ir pilno baliono ? jei galima i PM

eseriuks
30/10/2017 18:06
parduodu iranga

zigis
28/09/2017 18:40
kur galima issinuomuoti metalo detektoriu atsparu vandeniui ?

Dalas
21/08/2017 18:34
Naras vaiduokli Veziai gaudomi tik su sateliais Pas meskeriotojus klausk.

Naras vaiduoklis
03/08/2017 18:09
sveiki gal kas zino kur nelabai tolokai nuo vilniaus galima veziu pagaudyt?

Korsaras
13/07/2017 09:34
zigis

zigis
06/07/2017 18:17
gal kas moka valdyti klompiuteri aladin one Uwatec

eseriuks
18/05/2017 18:57
parduodu iranga !!865774364

Šaukyklos archyvas
Apklausa
Birželio 27 pie Alaušo:

Kaip visada būsiu.
Kaip visada būsiu.
32% [6 Balsai]

Būtinai būsiu.
Būtinai būsiu.
21% [4 Balsai]

Gal būsiu.
Gal būsiu.
21% [4 Balsai]

Norėčiau būti.
Norėčiau būti.
26% [5 Balsai]

Nebūsiu ir būsiu be ryšio.
Nebūsiu ir būsiu be ryšio.
0% [0 Balsai]

Balsai: 19
Pradėtas: 04/06/2015 07:09
Baigtas: 07/09/2016 05:19

Apklausų archyvas
Šiandien Gimimo Diena
SVEIKINAME ezkimas
SVEIKINAME Robis
SVEIKINAME Steveliz